Yandex Metrica

İhaleye fesattan yargılanıyor: CHP'li Beykoz’un yeni başkan yardımcısına atanan isim şaşırttı!

İhaleye fesattan yargılanıyor: CHP'li Beykoz’un yeni başkan yardımcısına atanan isim şaşırttı!

CHP'li Beykoz Belediyesi Başkanı Alaattin Köseler, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak Beylikdüzü'nden Fidan Gül getirildi. Belediyenin 4. başkan yardımcısı olan Fidan Gül 'ihaleye fesat karıştırma' suçundan yargılanıyor. 

Gündem

31.05.2024, 10:52

CHP'li belediyelerde seçim öncesi söylenen sözlerin tam tersi yapılıyor. Seçim döneminde 'Beykoz'u Beykozlular yönetecek' sloganıyla iktidara gelen CHP’li Beykoz Belediyesi’ne atanan 4. belediye başkan yardımcısı Fidan Gül oldu. 

Son dakika: Bakan Fidan'dan 'Suriye ile normalleşme' açıklaması Son dakika: Bakan Fidan'dan 'Suriye ile normalleşme' açıklaması Haberi Görüntüle

İMAMOĞLU İSTEDİ ATANDI

Beylikdüzü Belediyesi’nde Kreş Müdürü olan Fidan Gül’ün önümüzdeki günlerde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu isteğiyle Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak göreve başlaması bekleniyor.

13 Temmuz bugün Tokat'ta deprem mi oldu? Deprem nerede, hangi ilçede oldu? Merkez üssü neresi? 13 Temmuz bugün Tokat'ta deprem mi oldu? Deprem nerede, hangi... Haberi Görüntüle

İHALEYE FESAT KARIŞTIRMADAN YARGILANIYOR

Beykoz Belediyesi'nde 4. başkan yardıcısı olacak Fidan Gül'ün İmamoğlu hakkında Beylikdüzü Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde “ihaleye fesat karıştırma” iddiasıyla açılan davada, sanıklardan biri olduğu ortaya çıktı. Gül’ün, İmamoğlu’nun başkanlığı döneminde Beylikdüzü Belediyesi eski Kültür İşleri Müdürü ve ihale yetkilisi olarak görevde bulundu. 

Son dakika... ÖSYM duyurdu: KPSS tercihleri başladı! Son dakika... ÖSYM duyurdu: KPSS tercihleri başladı! Haberi Görüntüle

'BEYKOZ’U BEYKOZLULAR YÖNETECEK' DİYENLER NE TEPKİ VERECEK? 

Ekrem İmamoğlu’nun Beylikdüzü İlçe Başkanı olduğu zamanlarda İlçe Yönetim Kurulu üyesi olan Fidan Gül’ün atamasına, 'Beykoz’u Beykozlular yönetecek' diyen partililerin ne tepki vereceği merak ediliyor.

İletişim Başkanlığı duyurdu: 'Azerbaycan'ın Sırları' kitabı yayında İletişim Başkanlığı duyurdu: 'Azerbaycan'ın Sırları' kitabı yayında Haberi Görüntüle

ATAMALARADN BİRİ EYÜPSULTAN'DAN DİĞERİ BEŞİKTAŞ'TAN 

CHP’li Beykoz Belediyesi, ilk atamayı Eyüp’den yapmıştı. Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler ve CHP’li meclis üyeleri, belediye iştiraki BEYTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı olarak ikameti Eyüpsultan’da olan, Kağıthane eski meclis üyesi ve belediye başkan adayı adayı olan Kemal Taştan’ı seçmişti.

CHP Beşiktaş eski ilçe üyesi ve İETT’nin 4 yıldır Yolcu Hizmetleri ve İletişim Dairesi Başkanı olan Müfit Yetkin, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak atanmıştı.

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading