Yandex Metrica

İETT yollarda arıza yaparken İmamoğlu Sinop'a özel jetle gitti: İstanbullular'dan tepki

İETT yollarda arıza yaparken İmamoğlu Sinop'a özel jetle gitti: İstanbullular'dan tepki

Başkanlığını yaptığı İstanbul'da İETT otobüsleri hemen her gün yolda kalıp vatandaşları canından bezdirirken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ile birlikte Sinop'a özel jetle gittiği ortaya çıktı. Bu duruma vatandaş tepki gösterdi.

Gündem

23.01.2024, 20:39

14 Mayıs seçimlerine az bir zaman kala partiler şehirleri dolaşarak seçim çalışmalarını başlattı.

İBB Başkanı İmamoğlu ise İstanbullu çeşitli sorunlarla boğuştuğu halde son günlerde çeşitli ziyaretler için sürekli farklı şehirleri ziyaret ediyor.

Bolu Dağı Tüneli - İstanbul istikametini kullanacaklar dikkat! 50 gün kapalı kalacak! Bolu Dağı Tüneli - İstanbul istikametini kullanacaklar dikkat! 50 gün... Haberi Görüntüle

DÜN SİNOP'A GİTTİ

Sık sık şehir değiştirmesi sebebiyle İstanbul'da yaşayan vatandaşların tepkisini üzerine çeken Ekrem İmamoğlu dün de Sinop'a gitti.

CHP TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Gerze ve Erfelek'te başlayan Sinop ziyaretinin ikinci bölümüne il merkezinde devam etti.

Eşleri Fatoş Altay ve Dilek İmamoğlu'nun da destek verdiği Altay ile İmamoğlu, yalnızca kadın üreticilerin hizmet verdiği Gelincik Pazaryeri'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Moody's Türkiye'nin kredi notunu artırırsa borsa, dolar, altın düşer mi, yükselir mi? Moody's Türkiye'nin kredi notunu artırırsa borsa, dolar, altın düşer mi,... Haberi Görüntüle

LÜKSTEN TAVİZ VERMEYİP ÖZEL JETLE YOLCULUK YAPTI

İmamoğlu'nun Sinop ziyaretinin arka planında özel jet kullandığı ortaya çıktı. Altay, İmamoğlu ve beraberlerinde heyet ziyaretlerinde özel jet kullanırken İstanbul'da 20 yıl öncesinden görüntüler yaşanmaya devam ediyor.

Megakenttin en büyük sorunları arasında tekrardab ulaşım yer aldı. İstanbullular trafikle birlikte bozulan metrobüs ve İETT'le mücadele ediyor. Öte yandan İETT otobüsleri her gün yeni bir kazaya karışıyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading