İETT şoförü seyir halinde giden otomobilin yolunu kapattı! Trafik felç oldu: Polis çağrıldı

Üsküdar'da İETT otobüsü arıza yaptı. Ardından gelen bir diğer İETT otobüsü ile bir otomobil karşı karşıya geldi. Yol hakkı otomobile ait olmasına rağmen İETT şoförü otomobilin yolunu kapattı. İETT şoförü geri adım atmayınca yol trafiğe kapandı uzun araç kuyrukları oluştu.

Gündem 15.08.2022, 13:09 15.08.2022, 14:17
Abone ol

Üsküdar'da etkili olan sağanak yağış sonrası Beylerbeyi Yalıboyu Caddesi'nde 34 TN 2020 plakalı Beykoz-Kadıköy seferini yapan İETT otobüsünün arızalanması nedeniyle yolda trafik tek şeride düştü.

İETT OTOBÜSÜ İLE BİR OTOMOBİL KARŞI KARŞIYA GELDİ

Yol Yardım Aracı tarafından yolun sağ şeridinde otobüsteki arızanın giderilmesiyle uğraşıldığı sırada, 34 DAK 69 plakalı otomobil ile Üsküdar-Sultanmurat seferini yapan 34 TN 2548 plakalı İETT otobüsü karşı karşıya geldi.

İETT OTOBÜSÜ YOLU KAPATTI

Seyir halindeki aracın bulunduğu yönü kapatan İETT şoförü geri adım atmayınca sürücüler arasında tartışma çıktı. 

Tartışma uzayınca olaya yolcular da dahil oldu. 

VATANDAŞLAR POLİSE İHBARDA BULUNDU

Otobüs ile otomobilin sürücülerine tepki gösteren vatandaşlar, yolun trafiğe açılmasını istedi ve polise ihbarda bulundu.

Her iki sürücünün yaklaşık 15 dakika boyunca birbirine yol vermek istememesi üzerine bölgede Beylerbeyi'nden Çengelköy ve Nakkaştepe istikametlerine kadar her iki yönde trafik yoğunluğu oluştu.

İETT OTOBÜSÜ TEPKİLER ÜZERİNE YOLU AÇTI

Tepkilerin ardından İETT otobüsü sürücüsünün geri gidip yol vermesi üzerine trafik normale döndü.
Otomobil sürücüsü, ikaz etmesine rağmen İETT otobüsünün yola çıktığını iddia etti. Sürücü, "Ben normal yolundayım, her şeyiyle düzgün yolundayım. Polis çağırdı, gelsin polis, kim hatalı görsün burada. Bir de bana hareket yapıyor." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!