banner2

İçimizdeki İsveçli! Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan isveç'teki skandalı bakın nasıl savundu

İsveç'teki çirkin provokasyonun ardından Türkiye'den ardı ardına tepkiler gelirken Halk TV'nin etki ajanlarından Ayşenur Arslan bu çirkin provokasyon sonrası İsveç'i savunmaya kalkıştı. Arslan, "Bir tane dangalak ırkçı, faşist, pislik bir adam çıkıyor, bir provokasyona imza atıyor. Bu İsveç'i bağlar mı, ya da genel olarak buradan biz Batı diye bir düşman yaratılabilir miyiz?" dedi." ifadelerini kullandı.

Gündem 23.01.2023, 15:31 23.01.2023, 16:14
Abone ol

İsveç'te geçtiğimiz gün ırkçı Danimarkalı siyasetçi Rasmus Paludan'ın polis koruması eşliğinde Kuran-ı Kerim yaktığı görüntüler büyük bir infiale yol açtı.

TÜRKİYE'DEN İSVEÇ'TEKİ EYLEME BÜYÜK TEPKİ

Türkiye bu ahlaksız eyleme karşı anında harekete geçerek birçok aksiyon aldı. İsveç'te yapılan bu eyleme kınamalar ardı ardına gelirken Türkiye'de birçok şehirde Paludan'ın çirkin provokasyonuna karşı protestolar düzenlendi. 

İSVEÇ'İ AKLAMAYA ÇALIŞTI

Türkiye İsveç'teki çirkin provokasyon konusunda tek yürek olmuşken, fondaş medya yine yuanlışı savunmaktan geri durmadı. Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan, Kuran-ı Kerim'i yakan ırkçı siyasetçi Rasmus Paludan'ın çirkin eylemine 'ifade özgürlüğü' kılıfı adı altında müdaade eden İsveç'i ve buna sessiz kalan Batı'yı aklamaya çalıştı.

'BU İSVEÇ'İ BAĞLAR MI?'

İslam aleminde İsveç’te Türk büyükelçiliği önünde Kur’an-ı Kerim’i yakılmasına tepkiler çığ gibi gelmeye devam ederken Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan'ın provokasyonda buna izin veren zihniyeti masum göstermeye çalışması büyük tepki çekti.

Arslan "Bir tane dangalak ırkçı, faşist, pislik bir adam çıkıyor, bir provokasyona imza atıyor. Bu İsveç'i bağlar mı, ya da genel olarak buradan biz Batı diye bir düşman yaratılabilir miyiz?" dedi." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!