Yandex Metrica

İBB seferleri iptal etti vatandaşın imdadına AK Partili belediye yetişti

İBB seferleri iptal etti vatandaşın imdadına AK Partili belediye yetişti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sultangazi ilçesindeki otobüs seferlerini azaltırken, Topkapı minibüs seferlerini de durdurdu. Mağdur olan vatandaşların idmanına ise Sultangazi Belediyesi yetişti.

Gündem

31.01.2024, 22:12

Sultangazi'de yaşayan vatandaşlar, yoğun olarak kullanılan İETT seferlerinin, CHP yönetimindeki İBB tarafından azaltılmasını ardından büyük tepki gösterdi. İBB'nin almış olduğu kararla, Topkapı minibüs seferleri de tamamen durduruldu.

25 bin uzman erbaş alımı sonuçlandı mı? MSB kaynaklarından açıklama geldi 25 bin uzman erbaş alımı sonuçlandı mı? MSB kaynaklarından açıklama... Haberi Görüntüle

DEVREYE SULTANGAZİ BELEDİYESİ GİRDİ: EK SEFERLER KONULDU

Mağdur olan vatandaşların imdadına ise Sultangazi Belediyesi koştu. Belediye tarafından sağlanan ek otobüs seferleri ile vatandaşların mağduriyeti giderilmeye başladı.

Sultangazi Belediyesi'nin sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, "İBB tarafından; Topkapı - Yayla Minibüs Hattının iptal edilmesi ve Vezneciler - Yayla Otobüs seferlerinin azaltılması sonucu yaşanan mağduriyeti çözmek adına, Yayla / Malkoçoğlu arası ring seferlerimizi başlattık. 540 bin komşumuz için çalışmaya devam ediyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading