banner2

İBB karla mücadelede yine sınıfta kaldı! Yolda kalan İETT şoförü veryansın etti

Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İBB, karla mücadelede yine sınıfta kaldı. İstanbul Pendik'te karlı yolda mahsur kalan İETT otobüsünün şoförü, yolda tuzlama çalışması yapılmamasına adeta ateş püskürdü.

Gündem 11.03.2022, 13:51 11.03.2022, 14:54
Abone ol

Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İBB pr siyasetindeki başarısnın onda birini hizmette gösteremiyor. Geçtiğimiz aylarda karla mücadelede sınıfta kalan İBB, İstanbulluları yine aynı kadereterk etti.

İETT ŞOFÖRÜ İSYAN ETTİ

Meteroloji'nin günler öncesinden uyarılarına rağmen İBB yönetiminin sorumluluğunda bulunan ana arterlerde tuzlama yapılmıyor olması toplu taşıma araçlarını zor durumda bırakıyor. 

Çınardere Mahallesi Ankara Caddesi'nde seyir halindeki KM 26 hatlı otobüsün şoförü, aracının kayması üzerine durdurduğu aracında bulunan yolcuları indirdi. Otobüs şoförü, kaygan yol nedeniyle devam etmek istemeyerek duruma tepki gösterdi.

'BU İNSANLAR NE YAPACAK?'

Taşbayır durağına yakın mevkide mahsur kalan otobüsün şoförü, "Burası ana arter ya. Bu kadar olmaz. Bu insanlar ne yapacak? Bu ana arter, yola bakın. Bu kadar insanların içinde ben ne yapacağım ya? " diyerek tepkisini dile getirdi.

'YAPACAK BİR ŞEY YOK'

Çevredekiler ve yolcular otobüsü mahsur kaldığı yerden kurtarmak için kendi aralarında çözüm bulmaya çalıştı.
Vatandaşların yardım teklifi ve önerilerde bulunduğu otobüsün şoförü, "Kalkmıyor, kayıyor. Yapacak bir şey yok. (Arkadaki araçlar) Bekliyorlarsa bekleyecekler, yapacak bir şey yok. Ben hareket etmem." ifadelerini kullandı.
Mahsur kalan otobüs nedeniyle caddede trafik yoğunluğu oluştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!