Yandex Metrica

Sitede Ara

İBB adayı Murat Kurum Beylikdüzü Kapalı Pazar Yeri'ni ziyaret etti

İBB adayı Murat Kurum Beylikdüzü Kapalı Pazar Yeri'ni ziyaret etti

Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum,"Göreve geldiğimizde acil eylem planları içerisinde Mahmutbey Kavşağı'ndaki problemi halledeceğiz. Biz ne söylediysek, o sözümüzün arkasında durduk." dedi.

Gündem

01.05.2024, 13:08

Seçim çalışmaları kapsamında İstanbul'u karış karış gezen Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum'un yeni durağı Beylikdüzü Kapalı Pazar Yeri oldu. Burada esnafla sohbet eden, onların dertlerini dinleyen Kurum'a vatandaşlardan da büyük ilgi vardı.

Yoğun dalga ve rip akıntısı! O şehirde denize girişler yasaklandı Yoğun dalga ve rip akıntısı! O şehirde denize girişler yasaklandı Haberi Görüntüle

"İSTANBUL'U ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞTURACAĞIZ"

Balık tezgahlarını da gezen Kurum'a esnaftan "Büyükşehir sizinle muradına erecek." sözleriyle destek verildi. Esnaftan birinin "Yaparsa Murat Kurum yapar. İstanbul'un muradı gelmiş. Sizinle birlikte daha güçlü, daha huzurlu bir İstanbul olması dileğiyle yolunuz açık olsun." şeklindeki sözlerine , "Çok çalışacağız, İstanbul'u özgürlüğüne kavuşturacağız." diyerek cevap verdi.

Tuğrul Türkeş Osman Kavala'yı neden ziyaret edecek? Tuğrul Türkeş Osman Kavala'yı neden ziyaret edecek? Haberi Görüntüle

MAHMUTBEY KAVŞAĞI SÖZÜ

Vatandaşların dertlerini dinleyen Kurum,  bir kişinin Mahmutbey Gişeleri'nden şikayetini dile getirmesi üzerine, "Göreve geldiğimizde acil eylem planları içerisinde Mahmutbey Kavşağı'ndaki problemi halledeceğiz. Biz ne söylediysek, o sözümüzün arkasında durduk." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading