Yandex Metrica

Sitede Ara

İadeiziyaretin tarihi belli oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Özgür Özel ile bir araya gelecek

İadeiziyaretin tarihi belli oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Özgür Özel ile bir araya gelecek

CHP Gelen Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iadeiziyaret tarihine ilişkin konuştu. Özel, tarih netleştiğini duyurdu. 

Gündem

06.06.2024, 01:51

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP'ye gerçekleştireceği iadeiziyaretin tarihi belli oldu. CHP Genel Başkanı Özgür Özel Anayasa Mahkemesi Başkanı Kadir Özkaya ile görüşmesinin ardından yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP ziyaretine ilişkin önemli bir açıklamada bulundu.

Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaret tarihinin netleştiğini duyurdu. 

Fatma Zehra Kınık kimdir? Fatma Zehra Kınık kimdir? Haberi Görüntüle

'TARİH VE SAAT YARIN BELLİ OLACAK'

Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gelecek hafta görüşeceklerini belirterek, "Erdoğan'la görüşme tarihimiz gelecek hafta içerisinde olacağı kesinleşti. Yarın gününü ve saatini paylaşma imkanımız olacak. Bu önemli bir görüşme, ben siyasette herkesin herkesle görüşmesini savunuyorum. Normalleşme dediğimiz bir dönem." dedi.

Bakan Tunç'tan çarpıcı açıklamalar! FETÖ elebaşının iadesi için dikkat çeken detay Bakan Tunç'tan çarpıcı açıklamalar! FETÖ elebaşının iadesi için dikkat çeken... Haberi Görüntüle

ÖZEL'DEN, ERDOĞAN-AKŞENER GÖRÜŞMESİ YORUMU

CHP lideri Özel, bugün Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen Erdoğan-Meral Akşener görüşmesine ilişkin konuştu. Özel, "Ben Meral Akşener'i bayramda aradım. Bunlar insani şeyler. İnsani duygularını kaybeden siyasetçilerin memlekete kazandıracağı hiçbir şey yok. Umarım her iki tarafın da memnun ayrıldığı bir temas gerçekleşiyordur. Biz de dikkatle takip ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading