banner2

HÜDA PAR'dan yemin açıklaması: 'Bizim yemin ile alakalı hiçbir sorunumuz veya farklı düşüncemiz yok'

Mardin Öğretmen Evi'ndeki programda gazetecilerle bir araya gelen Hür Dava Partisi Genel Sekreteri ve AK Parti listesinden Gaziantep milletvekili seçilen Şehzade Demir, "Bizim yemin ile alakalı hiçbir sorunumuz veya farklı düşüncemiz yok. Herkes gibi gider yeminimizi ederiz ve siyasetin merkezinde Mecliste yer alırız" dedi.

Gündem 26.05.2023, 01:24 26.05.2023, 11:29
Abone ol
HÜDA PAR'dan yemin açıklaması: 'Bizim yemin ile alakalı hiçbir sorunumuz veya farklı düşüncemiz yok'

Şehzade Demir, Mardin'in çok kültürlü ve farklı unsurların bir arada barış içinde yaşadığı model bir şehir olduğunu belirterek bu anlayışın geliştirilerek Türkiye'nin geneline yayılmasının önemine dikkati çekti.

Türkiye'nin geleceğini inşa etme sürecine bakarak hareket ettiklerini söyleyen Demir, şöyle konuştu:

"MEMLEKETİN GELECEĞİNİ DÜŞÜNDÜK"

"Türkiye'nin geleceği söz konusu olduğu zaman HÜDA PAR her zaman memleketin geleceği, birlik ve berberliğin tesisi için üzerine düşen görevi yerine getirmiştir. Birkaç vekillik ya da Meclise girmek amacıyla bu kararı almadık. Biz memleketin güvenli ellere teslim edilebilmesi için bir inisiyatif aldık."

"KAOS ÜRETMEK İSTİYORLAR"

milletvekili yemin metni ile ilgili herhangi bir sorunlarının olmadığını ifade eden Şehzade Demir, "Kasıtlı kriz çıkarma ve kaos üretmeye çalışıyorlar. Bu yemin meselesi de bundan dolayıdır. Bizim yemin ile alakalı hiçbir sorunumuz veya farklı düşüncemiz yok. Herkes gibi gider yeminimizi ederiz ve siyasetin merkezinde Mecliste yer alırız" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!