banner2

HÜDA PAR'dan 'yemin töreni' iddialarına yanıt: İtibar etmeyiniz!

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Meclis'te yemin töreninde kriz yaşanacak iddiaları hakkında konuştu: Yapıcıoğlu, "Günlerdir TBMM'deki yemin töreninde kriz çıkaracağımız yalanını tekrarlayıp duran zevata itibar etmeyiniz." açıklamasında bulundu.

Gündem 27.05.2023, 14:29 27.05.2023, 14:46
Abone ol
HÜDA PAR'dan 'yemin töreni' iddialarına yanıt: İtibar etmeyiniz!

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, "CHP yetkililerinin HÜDA PAR milletvekillerinin, Meclis'teki yemin töreninde kriz çıkaracakları yönünde iftirada bulunduğunu" belirtti. 

"SİZİ ALDATMAYA ÇALIŞANLARA İTİBAR ETMEYİNİZ"

Buna kimsenin itibar etmemesini dile getiren  Yapıcıoğlu, "Asırlarca İslam'ın sancaktarlığını yapmış necip milletimiz, günlerdir TBMM'deki yemin töreninde kriz çıkaracağımız yalanını tekrarlayıp duran zevata itibar etmeyiniz. Bu konudaki haberleri defalarca yalanlamamıza rağmen bu yalanı ve daha pek çok yalanı tekrarlayıp duran yalancılara inanmayınız. Sizleri aldatmaya çalışanlara kanmayınız." açıklamasında bulundu.

"ERDOĞAN'I BAŞKAN YAPMAK İÇİN SANDIKLARA GİDELİM" 

Yapıcıoğlu, herkesi bir kez daha sandıklara gidip oy kullanmaya davet ederek, şu açıklamalarda bulundu; "Peygamber Efendimiz buyurdular ki, 'Bizi aldatan bizden değildir.' Aldatmaya alışan, tekrar aldatır. Onlara güvenip memleketin idaresini onlara teslim etmeyiniz. Yüzleri kızarmayanlara 28 Mayıs günü sandıkta öyle bir ders verelim ki ömür boyu unutamasınlar. Yalanlarla, iftiralarla ülke idaresine talip olan kifayetsizler ülkeyi yönetemez. İcraatıyla tüm emperyalistleri rahatsız eden Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tarihi bir farkla bir daha başkan yapmak için sandıklara gidelim."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!