Yandex Metrica

Hierarchy 2. sezon ne zaman? Netflix Hiyerarşi dizisi yeni sezon çıkacak mı?

Hierarchy 2. sezon ne zaman? Netflix Hiyerarşi dizisi yeni sezon çıkacak mı?

ABD merkezli online dizi ve film platformu Netflix'in Güney Kore yapımı dizisi Hierarchy tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir beğeni topladı. Türkiye'de en çok izlenenler listesine hızlı şekilde giren dizinin 1. sezon bölümünü  bitiren dizi severler merakla 2. sezon bölümlerini beklemeye başladı.Dizi tutkunları Hierarchy 2. sezon ne zaman? Netflix Hiyerarşi dizisi yeni sezon çıkacak mı? sorularına yanıt arıyor. İşte Hiyerarşi (Hierarchy) 2. sezona dair detaylar...

Gündem

12.06.2024, 17:19

Hiyerarşi (Hierarchy) dizisiğ Netflix tarafından hayata geçirilen gençlik drama türünde dizidir. Chu Hye-mi tarafından yazılan, Bae Hyeon-jin tarafından yönetilen dizi Netflix'in en çok izlenenleri arasına girmeyi başardı. Türkiye'de en çok izlenen diziler sıralamasında TOP 10'da yer aldı. Başrollerinde  Roh Jeong-eui, Lee Chae-min, Kim Jae-won, Ji Hye-'nin oynadığı dizinin 1. sezonu 7 Haziran 2024'te platformda yerini aldı. 1. sezon bölümlerini bitiren dizi severler ise Hierarchy 2. sezon ne zaman? Netflix Hiyerarşi dizisi yeni sezon çıkacak mı? sorularına yanıt aramaya başladı.

Otokoç kimin, sahibi kim? Otokoç kimin, sahibi kim? Haberi Görüntüle

HİERARCHY (HİYERARŞİ) 2. SEZON NE ZAMAN?

Hiyerarşi (Hierarchy) dizisinin 1. sezon bölümleri 7 Haziran'da gösterime girdi. Dizi kısa sürede platformun en çok sevilenleri arasına adını yazdırdı. Dizinin 2. sezonun dair ise yapımcılardan ve yayıncı kuruluştan resmi bir açıklama gelmedi. 

MSB duyurdu! Irak'ın kuzeyinde PKK'ya ağır darbe MSB duyurdu! Irak'ın kuzeyinde PKK'ya ağır darbe Haberi Görüntüle

HİERARCHY (HİYERARŞİ) KONUSU NEDİR? 

2024 Güney Kore yapımı romantik gençlik televizyon dizisidir. Güney Kore'deki en iyi yüksek kaliteli eğitim hizmetini sunmakla övünen Jooshin Lisesi %0,01'lik en üst dilimdeki öğrencilerin kontrolündedir. Ancak okula nakille gelen esrarengiz bir öğrenci, onların dokunulmaz dünyasında bir çatlak açar. Binlerce seçenek, sınırsız eğlence.

15 Temmuz bugün Balıkesir'de otobüsler bedava mı? Balıkesir'de toplu taşıma ücretsiz mi? 15 Temmuz bugün Balıkesir'de otobüsler bedava mı? Balıkesir'de toplu taşıma... Haberi Görüntüle

HİERARCHY (HİYERARŞİ) OYUNCULARI VE ROLLERİ

Roh Jeong-eui Jung Jae-i rolünde

Lee Chae-min Kang Ha rolünde

Kim Jae-won, Kim Ri-an rolünde

Ji Hye-won Yoon He-ra rolünde

Lee Won-jung, Lee Woo-jin rolünde

Habere Tepki Ver

3

3

0

1

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading