Yandex Metrica

Sitede Ara

Hezimete uğrayınca Milliyetçilik kimliğine büründü! Kılıçdaroğlu’nun terör güzellemesini Arşivler unutmadı!

Hezimete uğrayınca Milliyetçilik kimliğine büründü! Kılıçdaroğlu’nun terör güzellemesini Arşivler unutmadı!

8'li masanın ve terör örgütlerinin cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu 14 Mayıs'ta teröristlerden aldığı desteği yeterli bulamayınca milliyetçi seçmene yaranmak için yön değiştirmeye karar verdi. Yaptığı strateji sonrası Kılıçdaroğlu terör bağlantılarını inkar etse de arşiv tüm gerçekliğiyle doğruları yüzüne vuruyor.

Gündem

23.01.2024, 20:57

CHP Genel Başkanı ve 8'li koalisyon Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 2. Tur'da milliyetçi seçmeni etkilemek için strateji değşitirmeye karar verdi. Ancak Kılıçdaroğlu böyle bir hamle yapsada terör ile ilişkisini anlatan bağlantıları hafızalardaki tazeliğini koruyor.

Kemal Kılıçdaroğlu, 28 Mayıs seçimleri öncesi siyasi manevra yapıp söylem değiştirse de gazete sayfaları gerçeği tek tek ortaya çıkarıyor. Kılıçdaroğlu katıldığı bir çok program ve etkinliklerde 85 milyonun hafızasına kazınan skandal sözler sarf etmişti.

Bir orman yangını daha! 3 hektarlık alan zarar gördü Bir orman yangını daha! 3 hektarlık alan zarar gördü Haberi Görüntüle

"YPG'Yİ ÖRGÜT OLARAK GÖRÜMÜYORUZ"

Türkiye'nin sınırlarından kovmak için birçok kez askeri operasyon yaptığı YPG ile ilgili olarak Kılıçdaroğlu 20 Ekim 2014 tarihinde, "Biz YPG'yi terör örgütü olarak görmeyiz. YPG kendi vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşumdur." İfadelerini kullanmıştı. Tarihler 4 Mart 2019'u gösterdiğinde ise "YPG bize mi saldıracak" sözleriyle büyük bir skandala imza atmıştı. 26 Ekim 2015 tarihinde, katıldığı bir canlı yayında, "Anayasayı değiştirelim" demesinin akabinde program yorumcularında birinin '2. ve 3. Maddeleri mesela' sözünü karşılık 'Tabi, söyledik bütün bunları tamamını' ifadelerini kullandı.

Almanya'dan müjdeli haber geldi: Türklere vize kolaylığı geliyor! Almanya'dan müjdeli haber geldi: Türklere vize kolaylığı geliyor! Haberi Görüntüle

DEMİRTAŞ'A ŞEREF MADALYASI TAKTI 

2020 yılında katıldığı bir canlı yayın programında ise HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş için, "Selahattin Demirtaş bütün bu iddianameleri şeref madalyası olarak takacaktır." açıklamasında bulundu. 

15 Temmuz bugün toplu taşıma bedava mı? İstanbul-İzmir-Ankara'da otobüsler ücretsiz mi? 15 Temmuz bugün toplu taşıma bedava mı? İstanbul-İzmir-Ankara'da otobüsler ücretsiz... Haberi Görüntüle

"HERKESİ GÖEVİNE İADE EDECEĞİM"

26 Ağustos 2021 tarihinde ise "O kanun hükmünde kararnamelerle görevden alınan, işine son verilen, ekmeği elinden alınan herkesi görevine iade edeceğim." dedi

HER AÇIKLAMASI HAFIZLARDA YER EDİNDİ

Türkiye'nin gündemini bir dönem oldukça meşgul eden Hendek eylemlerini gerçekleştiren terör sempatizanlarıyla ilgili olarak "Barikatları kuran arkadaşlar" hitabını kullandı. CHP, Irak ve Suriye tezkerelerine HDP ile birlikte "Hayır" oyu verdi. 27 Mayıs 2022 tarihinde katıldığı bir çalıştaysa ise "Selahattin Demirtaş'ın serbest bırakılmasını istiyorsanız Osman Kavala'nın serbest bırakılmasını istiyorsanız bize katılacaksınız" ifadelerini kullanmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading