Yandex Metrica

HDP'nin Altılı Masa desteğini görmezden gelen CHP'li Mansur Yavaş HÜDA PAR'ı PKK ile bir tuttu!

HDP destekli Altılı Masa'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu için oy toplamaya çalışan CHP'li Mansur Yavaş, HÜDA PAR'ı PKK ile bir tuttu. Oysa PKK elebaşları HÜDA PAR'ın kendilerine yönelik düşmanlıklarını defalarca açıklamıştı.

Gündem

23.01.2024, 20:45

HDP'nin gizliden desteklediği Altılı Masa'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu için meydan meydan gezip oy toplayan cumhurbaşkanı yardımcısı adaylarından Mansur Yavaş, Sinop'ta skandal açıklamalarda bulundu. PKK elebaşlarının Kılıçdaroğlu'na oy toplamak için yaptığı açıklamaları görmezden gelen Yavaş, mitingde, kendilerine yöneltilen 'terör örgütü ile iş birliği' eleştirilerini redderek HÜDA PAR'ı hedef aldı. 

11 Temmuz Haziran ek ders ücreti yattı mı? Öğretmen ek dersler bugün yatacak mı? 11 Temmuz Haziran ek ders ücreti yattı mı? Öğretmen ek... Haberi Görüntüle

HDP VE PKK'NIN DESTEK AÇIKLAMALARINI GÖRMEZDEN GELDİ

Terör örgütü PKK elebaşlarının CHP ve Altılı Masa'ya yönelik destek açıklamaları ile terör örgütünün siyasi kolu HDP'nin desteklerini görmezden gelen HDP destekli cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Yavaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vereceğini açıklayan HÜDA PAR'ı terör örgütü PKK bir tuttu. Yavaş konuşmasında, "Terörist teröristtir. Bunun PKK’lısı, HÜDA PAR’lısı, ayrımı olmaz" diye konuştu.

Resmi Gazete'de yayımlandı! 15 Temmuz'da Başkentray ve Marmaray kararı Resmi Gazete'de yayımlandı! 15 Temmuz'da Başkentray ve Marmaray kararı Haberi Görüntüle

YAVAŞ'TAN AĞIZ OYUNLARI

Yavaş, açıklamasında, "Teröre bulaşmış herkese terörist deriz, adam öldürmüş herkese de katil deriz. Terörist teröristtir. Bunun PKK’lısı, HÜDA PAR’lısı, ayrımı olmaz. Hepsinin kökünü kazırız." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading