banner2

HDP'li magandalar iş başında! Bakan Varank'ın seçim aracı önündeki Cumhur İttifakı seçmenlerine çirkin saldırı!

HDP'li magandalar Bursa'da Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın mobil seçim aracının önünde bulunan Cumhur İttifakı destekleyen seçmenlere saldırıda bulundular. O anlar ise vatandaşlarının cep telefon kameralarına yansıdı.

Gündem 08.05.2023, 16:11 08.05.2023, 18:27
Abone ol

Bursa'da düzenlenen HDP mitingine katılmak için alana gidenler, Kent Meydanı'ndan geçtikleri sırada olay çıkrartarak saldırgan hareketlerde bulundular. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa  Varank'ın seçim aracı önündeki Cumhur İttifakı taraftarlarına ellerindeki parti bayraklarıyla saldıran magandaları polis dağıttı.

BAKAN VARANK'IN MOBİL ARACINI GÖRÜNCE SALDIRMAYA BAŞLADILAR 

Bursa'da Merinos Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen mitingine katılmak için Kongre merkezine yürüyen HDP'liler, Kent Meydanından geçtikleri sırada Sanayi ve Teknoloji Bakanı, AK Parti Bursa 2'nci Bölge 1'inci sıra Adayı Mustafa Varank'ın mobil seçim aracını görünce saldırgan hareketler yapmaya başladı.

PARTİ BAYRAKLARIYLA GENNÇLERE SALDIRDILAR 

Mobil aracın önünde ve çevresindeki Cumhur İttifakı taraftarlarına sözlü sataşan magandalar, daha sonra ellerindeki parti bayraklarıyla gençlere saldırdı. O anlar vatandaşlar tarafından an be an kaydedilirken, görüntülerde, HDP'lilerin Cumhur ittifakı taraftarlarına bayrak sopalarıyla acımadan vurdukları görüldü. Yaşanan olaya müdahale eden polis olay yerindeki saldırganları dağıttı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!