Yandex Metrica

Haziran SED ödemeleri yattı mı? Sosyal ve Ekonomik Destek yardımı ne zaman yatacak?

Haziran SED ödemeleri yattı mı? Sosyal ve Ekonomik Destek yardımı ne zaman yatacak?

Haziran SED ödemeleri yattı mı? Sosyal ve Ekonomik Destek yardımı ne zaman yatacak? Haziran ayı Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemelerine dair önemli bir açıklama geldi. Kurban Bayramı'na sayılı saatler kala Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş "Haziran ayına ilişkin 887 milyon TL tutarındaki Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemesini hesaplara yatırıyoruz." dedi. 

Gündem

15.06.2024, 12:58

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'tan binlerce kişiyi ilgilendiren SED ödemelerine dair açıklama geldi. 

Çeşme'deki orman yangınından kahreden haber! Feci şekilde can verdiler Çeşme'deki orman yangınından kahreden haber! Feci şekilde can verdiler Haberi Görüntüle

HAZİRAN SED ÖDEMELERİ YATTI MI?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'tan SED ödemelerine ilişkin yazılı açıklama geli. Göktaş açıklamasında çocuklara yönelik hizmetlere özel önem verdiklerini ve onların farklı ihtiyaçlarını gözeterek hizmetleri çeşitlendirdiklerini belirtti. Göktaş SED ile çocukları, ailelerinin yanında ve sosyal çevresi içerisinde desteklediklerini ifade etti. Çocukların milli değerlere sahip, kendine güvenen, eğitimli ve sağlıklı birer fert olarak yetişmeleri için tüm gayretleriyle çalıştıklarını vurgulayan Göktaş SED ödemelerine dair de açıklamalarda bulundu.

Türkiye Ortadoğu'daki gücünü artırıyor! Libya'dan sonra o ülkeye iki askeri gemi konuşlandırılacak! Türkiye Ortadoğu'daki gücünü artırıyor! Libya'dan sonra o ülkeye iki askeri... Haberi Görüntüle

SOSYAL VE EKONOMİK DESTEK YARDIMI NE ZAMAN YATACAK?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "Çocukların sosyal açıdan desteklenmesi ve eğitim giderlerinin karşılanması için haziran ayına ilişkin 887 milyon TL tutarındaki Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemesini hesaplara yatırıyoruz." açıklamasında bulundu.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading