banner2

Hangi CHP gerçek? Kılıçdaroğlu'nun 'seccade ayıbı' akıllara domuz ziyafetini getirdi: Seçim takiyesi mi?

Seçimlere kısa bir süre kala siyasi arenada hareketlilik sürerken CHP'nin seçim takiyeleri sekteye uğramış gözüküyor. Zira geçtiğimiz gün 'seccadeye' ayakkabıyla bastığı fotoğraflar halen tepkilere neden olurken akıllara fotoğraf karesinde yanına aldığı Canan Kaftancıoğlu'nun eşinin "domuz kaburgalı" ziyafeti geldi. Peki gerçek CHP' hangisi?!

Gündem 01.04.2023, 17:01 01.04.2023, 17:15
Abone ol
Hangi CHP gerçek? Kılıçdaroğlu'nun 'seccade ayıbı' akıllara domuz ziyafetini getirdi: Seçim takiyesi mi?

Türkiye 14 Mayıs'ta sandık başına gidiyor. HDP destekli Altılı Masa'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmalarına başlamış durumda. CHP lideri Ramazan süresince iftar davetlerine giderken geçtiğimiz gün bütyük bir skandala imza attı.

SECCADEYE AYAKKABISIYLA BASTI 

Kılıçdaroğlu, katıldığı bir iftar programı sonrasında CHP Düzce Milletvekili aday adayı Azade Ay ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşmede, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da yer aldı. Yapılan görüşme sonrasında bir fotoğraf karesi veren Kemal Kılıçdaroğlu'nun ayağında ayakkabılarla yerde bulunan seccadeye bastığı görüldü. Yanına Canan Kaftancıoğlu'nu da alan Kılıçdaroğlu'nun bu karesi büyük tepkiye neden oldu.

'MÜCAHİT' KILIÇDAROĞLU DİYENLER UTANIR MI?

Seçimler yaklaştıkça muhafazakar oyların peşine düşen CHP takiye yapmaktan çekinmiyor. İkiyüzlü siyasetlerinden asla vazgeçmeyen Kılıçdaroğlu'nun 'seccade' skandalı akıllara Saadet Partililerin CHP liderini parlatmak için yaptığı "Mücahid" benzetmelerini de getirdi. 

1 METRELİK BEZ PARÇASI DEDİĞİ BAŞÖRTÜLÜLERE PARTİ ROZETİ TAKIYOR

İttifak ortağı Saadet'in bu parlatmalarına karşı Kılıçdaroğlu'nun İslam ve dini değerlere olan tavrı arşivlerde de kayıtlı. Her seçim öncesi muhafazakar kesimin oyları uğruna türlü adımlar atan Kılıçdaroğlu, kimi zaman iftar ve sahur programlarına koşuyor; kimi zaman ise "1 metrelik bez parçası" dediği başörtülü vatandaşlara parti rozeti takarak dikkat çekmeye çalışıyor.

SECCADEYE BASANLAR DÜN DOMUZ ZİYAFETİ YAPIYORDU 

Öte yandan seccade üzerinde ayakkabılı pozda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanında yer alan Canan Kaftancıoğlu da sayısız kez Müslümanları aşağılamış, eşi de sosyal medya hesabı üzerinden domuz ziyafetinin görüntülerini paylaşmıştı. Kaftancıoğlu'nun eşi Naki Kaftancıoğlu sosyal medya hesabından paylaştığı bir görüntü ile bir oturuşta "çeyrek domuz kaburgası" yediğini ifade etmişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!