Yandex Metrica

Hamza Dağ'dan İzmirlilere toplu ulaşım müjdesi: 90 dakika boyunca ücretsiz

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, seçim çalışmaları kapsamında Menemen ilçesini ziyaret etti. Hamza Dağ, burada yaptığı konuşmasında seçilmeleri halinde İzmir'de toplu ulaşımın ilk bilet atıldıktan sonra 90 dakika boyunca ücretsiz olacağını belirtti.

Gündem

05.02.2024, 11:20

AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Menemen Belediyesi Tepe Sosyal Tesisleri'nde spor kulüpleri yöneticileri ve sporcularla bir araya geldi. Hamza Dağ, burada yaptığı konuşmada İzmir halkına toplu ulaşım müjdesi verdi. Hamza Dağ, seçilmeleri halinde İzmir'de toplu ulaşımın ilk bilet atıldıktan sonra 90 dakika boyunca ücretsiz olacağını belirtti.

Sporun milli birlik ve dayanışmayı sağladığına dikkati çeken Dağ, İzmir'in her bölgesine tesis kazandırmaya devam edeceklerini belirten Hamza Dağ, arka mahalle olarak değerlendirilen birçok bölgede amatör spor aktiviteleri ile uğraşan sporcu ve antrenörlere destek verildiğini ifade etti.

Eser Yenenler nasıl zayıfladı? Eser Yenenler diyeti nasıl? Eser Yenenler nasıl zayıfladı? Eser Yenenler diyeti nasıl? Haberi Görüntüle

''AMATÖR SPOR KULÜPLERİNİN YANINDA OLACAĞIZ''

"Amatör spor kulüplerinin bizzat yanında olacağız. Bizim için vazgeçilmez olacaktır.'' diyen Hamza Dağ, ''Spor kulüplerinin toplumsal dayanışmayı nasıl sağladığını iyi biliyorum. Artık birilerinden rica etmeyeceğiz. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bu abiniz, kardeşiniz tesislerin inşası ile amatör spor kulüplerin maddi ihtiyaçları söz konusu olduğunda yerine getirecek. İzmir'in her bir sokağında yüzlerce sporcu yetiştiğini, bu sporcuların sadece İzmir'de, Türkiye'de değil dünyada başarılar elde ettiğini hep birlikte göreceğiz. İzmir markasını hep birlikte dünyada yukarı çıkartacağız." ifadelerini kullandı.

Arka Sokaklar dizisi Arda neden yok? Arda Atik diziden ayrıldı mı? Arka Sokaklar dizisi Arda neden yok? Arda Atik diziden ayrıldı... Haberi Görüntüle

''90 DAKİKA BOYUNCA ÜCRETSİZ OLACAK''

İzmir'e ilişkin projelerini gelecek günlerde düzenlenecek lansman toplantısıyla sunacaklarını belirten Hamza Dağ, "Toplu ulaşımda bir uygulama vardı daha önce, 90 dakika uygulaması... Mevcut yönetim bundan farklı bir uygulamaya geçti. Ben buradan Hamza Dağ olarak 1 Nisan'dan itibaren inşallah şehremini olacak kişi olarak, bir vaatte ve sözde bulunuyorum; toplu ulaşımı kullanan her bir kardeşim, her bir hemşerim ilk bileti attıktan sonra 90 dakika boyunca ücretsiz kullanacaktır." dedi.

Zeytin Ağacı 3. sezon ne zaman? Zeytin Ağacı bitti mi yeni sezon yayınlanacak mı? Zeytin Ağacı 3. sezon ne zaman? Zeytin Ağacı bitti mi... Haberi Görüntüle

CHP'DEKİ İZMİR KRİZİ

Hamza Dağ, bir gazetecinin, CHP'nin İzmir adaylarını açıklaması sonrası yaşanan tartışmalara ilişkin sorusu üzerine, ''İzmir, bir siyasi partinin içindeki kliklerin mücadelesine malzeme olmamalı. Bizi polemikler içerisinde görmeyeceksiniz sadece İzmir'e dair coşku ve hizmet heyecanını konuşacağız.'' ifadelerini kullandı.

Tatyana Ozolina kimdir? Sosyal medya fenomeni Tatyana Ivanovna Ozolina nasıl öldü? Tatyana Ozolina kimdir? Sosyal medya fenomeni Tatyana Ivanovna Ozolina nasıl... Haberi Görüntüle

''ÇANTADA KEKLİK GÖRENLERE SANDIKTA CEVAP VERİLECEK''

31 Mart'ta İzmir'i çantada keklik görenlere göndermede bulunan Hamza Dağ, "İzmirli hemşehrilerimiz 31 Mart'ta İzmir'i çantada keklik görüp dayatma yapanlara en iyi cevabı vereceklerdir. 31 Mart'a kadar kendimizi, bugüne kadar yaptıklarımızı, 1 Nisan'dan sonra da inşallah bu şehre yapacaklarımızı anlatacağız. Gündemimiz tamamen kendi çalışmalarımız, 4,5 milyon hemşehrimizle hemhal olmamız ve onların gönlüne girmemiz. Bunun dışındaki tartışmalar bizi çok fazla ilgilendirmiyor." değerlendirmesi yaptı.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading