banner2

Hakan Ural'dan Emine Erdoğan'a yönelik hakaretlere sert tepki

Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a edilen hakaretlere sert tepki gösterdi. 'Bazen cinnet geçirecek gibi oluyorum. Bunlar çıldırmış, azmış.'

Gündem 02.09.2021, 17:58 02.09.2021, 18:42
Abone ol

Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a sosyal medya platformu Twitter üzerinden yapılan mide bulandırıcı hakaretlere kayıtsız kalmadı. 'Halkının sıkıntılarıyla alakalı moral olsun diye gidiyor, çok mu fanatiksin iltifat etme, hakaret etme razıyız' diyen Ural, şuursuzca yapılan hakaretlere sert tepki gösterdi.

'FÜTURSUZ KURULMADIK CÜMLE YOK'

Hakan Ural Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a karşı yapılan mide bulandıran hakaretlere cevapsız kalamadı. Kanal D'de çektiği programda yapılan hakaretlere karşılık veren Ural, "Fütursuz kurulmadık cümle yok. Cumhurbaşkanı'nın eşi oraya gitmiş, insanlara moral başka ne olacak. Halkının sıkıntılarıyla alakalı moral olsun diye gidiyor. Çok mu fanatiksin iltifat etme, hakaret etme razıyız. Bize ne oldu, birisi öldüğünde Allah rahmet elyesin denir, bunlar ateşi bol olsun diyorlar. Çıldırmışlar bunlar azmış. Diyorum ki Hakan boşver, veremiyorum benim de bir yapım var. Bu ülkeyi seviyorum, bu insanları seviyorum. Fikirlerim, düşüncelerim var kabullenemiyorum." ifadelerini kullandı.

'YANGINDA KIYAMET KOPARTTILAR'

Orman yangınlarıyla mücadele döneminde sosyal medyada oluşan provokasyonlara da değinen Hakan Ural, sözlerine şu şekilde devam etti:

Kıyamet kopartmadılar mı yangında helikopterlerle ilgili. Söndü çıt yok, yapıldı çıt yok.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!