banner2

Hakan Ural BİM yöneticisi Galip Aykaç'a öyle bir ayar verdi ki: Bir değil bin tane market olsan...

Fahiş fiyatlardan şikayet edenlere 'bre ahlaksızlar' diye hitap eden BİM yöneticisi Galip Aykaç'ın çirkin sözlerine bir cevap da sanatçı Hakan Ural'dan geldi.

Gündem 04.12.2022, 13:53
Abone ol

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin vatandaşın cebini yakmakta olan fahiş fiyat eleştirilerine cevap veren BİM yöneticisi Galip Aykaç'ın kullandığı çirkin ifadeler gündemdeki yerini koruyor. 

"Keyfi ve hatta sinsi bir plan dahilinde fiyat etiketlerini şişirenlerden adli ve idari manada hesap sorulacağından kuşku  duymuyoruz. Vatandaşlarımızın kesesine dokunan kim olursa olsun karşısındayız. Sürekli zam yapan zincir marketlerin FETÖ'yle irtibat ve ilişkisinin titizlikle araştırılması gerektiğine de inanıyoruz" şeklinde ifadeler kullanan MHP Lideri Bahçeli'ye BİM İcra Kurulu Üyesi Aykaç şu cevabı verdi ve Türk halkının nefret objesi haline geldi:

"Biz bu ülkenin temel taşlarıyız. Bu temel taşı yerinden oynatmaya da bunların güçleri yetmez. Bu binanın temel taşına bir tuğla da ben koyayım, bu temele bir kürek harç da ben koyayım demeyen, bir tane dikili ağacı olmayan insanlar sizlere ve bizlere bu yakıştırmaları yapıyorlar. Bre ahlaksızlar! Bre densizler! Sizlere bundan sonra sizin tonunuzda cevap vereceğim bunu bilesiniz."

Galip Aykaç

AĞZINDAN ÇIKANI KULAĞIN DUYSUN!

9 ayda 5 milyar TL kâr açıklayan fakat elde ettikleri gelirin düşük olduğunu savunarak etiketteki rakamların yetersiz olduğunu iddia eden BİM'in yöneticisi Galip Aykaç'a son birkaç gündür milyonlarca vatandaş tepki gösteriyor. 

Fahiş fiyatlardan şikayet eden vatandaşlara 'bre ahlaksızlar' diyen Aykaç'a bir tepki de sanatçı Hakan Ural'dan geldi. Kanal D'deki sabah programında Galip Aykaç'ın çirkin sözlerini hatırlatan Ural şunları söyledi:

Hakan Ural

"Ağzından çıkanı kulağın duysun! Bugün Sayın Devlet Bahçeli iktidar ortağı... Milliyetçi Hareket Partisi, vatanseverlerin ideolojik olarak bir araya geldiği, senelerden beri bu ülkeye bu devletin istikrarı için mücadele ederek, karşılığı akılla izah edilemeyecek bedel ödemişlerin bir arada olduğu bir oluşumdur. Bugün polisinden askerine kadar hiç kimsenin zihni, beyni, aklı yetmez, onların bu ülkeye ödediği bedele... Sen bir değil bin tane market üzerinden tarif yapmaya kalksan onların ödediği bedelin zekatı olamazsın!"

GALİP AYKAÇ NE SÖYLEMİŞTİ?

BİM yöneticisi Galip Aykaç, marketlerdeki fahiş fiyatlardan şikayet eden vatandaşlara ve bunu gündeme getiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye cevap verirken tehditkâr bir üslûpla çirkin ifadeler kullanmış, sosyal medyada yüz binlerce vatandaş bu üslûbu firari FETÖ'cü Rıza Nur Meral'in 2015 yılında devleti tehdit ettiği o konuşmaya benzetmişti. 

 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!