Yandex Metrica

Sitede Ara

Hakan Fidan'dan peş peşe kritik görüşmeler

Hakan Fidan'dan peş peşe kritik görüşmeler

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Türkmenistan Dışişleri Bakanı Raşid Meredov ile telefonda görüştü. Görüşmede enerji ve sivil havacılık başta olmak üzere ikili ilişkiler ve çok taraflı platformlarda iş birliği imkanları ele alındı. Bakan Fidan daha sonra da İsveç Dışişleri Bakanı Tobias Billström’le bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Gündem

02.02.2024, 00:37

Yoğun mesaisine devam eden Dışişleri Bakanı Hakan Fidan peş peşe kritik görüşmeler gerçekleştirdi.

Bakan Fidan, Türkmenistan Dışişleri Bakanı Raşid Meredov ile telefonda görüştü. Görüşmede enerji ve sivil havacılık başta olmak üzere ikili ilişkiler ve çok taraflı platformlarda iş birliği imkanları ele alındı.

Başıboş köpek terörü! Saldırının adresi bu sefer Adana: 5 yaşındaki çocuk komada! Başıboş köpek terörü! Saldırının adresi bu sefer Adana: 5 yaşındaki... Haberi Görüntüle

İSVEÇLİ MEVKİDAŞI İLE GÖRÜŞTÜ

Fidan, daha sonra İsveç Dışişleri Bakanı Tobias Billström’le bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Yapılan görüşmede İsveç’in NATO’ya üyelik süreci, Türkiye-İsveç-Finlandiya arasındaki Daimi Ortak Mekanizma'nın müteakip toplantılarının hazırlıkları ve Türkiye-AB ilişkileri ele alındı.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading