banner2

Gürsel Tekin de Osmanlı'yı hedef aldı! Skandal paylaşımıyla Soyer'e destek çıktı

Osmanlı'ya dil uzatan ve hadsiz açıklamalarda bulunan CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in sözlerine destek çıkan CHP'li Gürsel Tekin skandal bir paylaşımda bulundu. Soyer’e destek çıkan Tekin, "Tunç Soyer haklı. 100 yıl önce bu ülkeyi yönetenler saltanatları dışında bir şey düşünmediler, gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içindeydiler." ifadelerini kullandı.

Gündem 10.09.2022, 19:14
Abone ol
Gürsel Tekin de Osmanlı'yı hedef aldı! Skandal paylaşımıyla Soyer'e destek çıktı

HDP sözleriyle altılı masada krize neden olan CHP'li Gürsel Tekin, yine skandal bir açıklamada bulundu. İzmir'in kurtuluşunun 100.yılı etkinliklerinde yaptığı konuşmada Osmanlı'ya dil uzatan CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in sözlerine destek çıkan Tekin, hadsiz açıklamalarda bulunarak arka çıktı.

SOYER, OSMANLI'YI HEDEF ALMIŞTI

Soyer, dün İzmir'de gerçekleştirilen şehrin düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yılı etkinliklerinde sarf ettiği "100 yıl önceydi bu toprakları yönetenler gaflet, delalet ve hatta hıyanet içindeydi" sözleri ile Osmanlı'yı hedef almıştı.

GÜRSEL TEKİN DEN OSMANLI İÇİN SKANDAL İFADELER

Soyer'in hadsiz açıklamalarına arka çıkan Gürsel Tekin de Osmanlı'yı hedef aldı.

Tekin sosyal medya hesabından, "Tunç Soyer haklı. 100 yıl önce bu ülkeyi yönetenler saltanatları dışında bir şey düşünmediler, gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içindeydiler." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!