banner2

Güngören'de Ekrem İmamoğlu'na büyük tepki! Pazar esnafından "Recep Tayyip Erdoğan" sloganları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na vatandaşın tepkisi dinmiyor. Tuzla ve Bayrampaşa'da pazar esnafı ve bölge halkı tarafından tepki ile karşılanan İmamoğlu'na bir şok da Güngören esnafından geldi.

Gündem 25.05.2023, 17:02 25.05.2023, 18:58
Abone ol

28 Mayıs'ta Kılıçdaroğlu’na oy istemek için Güngören’e giden CHP'li İBB Başkanı İmamoğlu, pazar esnafı ve bölgedeki vatandaşlar tarafından "Recep Tayyip Erdoğan" sloganları ile bölgeden uzaklaştırıldı. İmamoğlu aynı bölgede bir esnafın HDP ile işbirliği eleştirisi üzerine vatandaşla tartışarak "Sen ahlaksızsın, terbiyesizsin" ifadelerini kullanmıştı.

"PKK DIŞARI"

FETÖ, PKK ve YPG'nin açıkca destek verdiği Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu'na ilk tepki Tuzla'dan gelmişti. PKK dışarı sloganlarının yankılandığı pazaryerinde halk CHP'li başkana tepkisini dile getirmişti.

"SEN AHLAKSIZSIN"

CHP'li Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bugünkü adreslerinden biri olan Güngören'de pazarcı esnafı ile tartıştı. Esnafla ağız dalaşına giren Ekrem İmamoğlu, tartışmada harareti dinmeyince pazarcı esnafına 'sen ahlaksızsın' dedi. İmamoğlu bununla yetinmeyerek ekmek parasını çıkarmak için esnaflık yapan pazarcıyı gözaltına aldırdı.

GÖZALTINA ALINAN PAZARCININ ORTAĞINDAN AÇIKLAMA

Ekrem İmamoğlu'nun gözaltına aldırdığı pazarcı Mehmet Özdemir'in ortağı Kadir Özçalkap:

"PKK ile işbirliği yapanlarla konuşmuyoruz dedik. Bize ahlaksız, terbiyesiz diye hakaret etti ve korumalarına hemen bu adamı alın diye emir verdi. Ardından Mehmet abiyi Emniyete götürdüler."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!