Yandex Metrica

Gülşah Çomoğlu kimdir, öldü mü?

Gülşah Çomoğlu kimdir, öldü mü?

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu'nun acı bir haberle aramızdan ayrıldığını öğrendik. Kendisi birçok başarılı projede yer alarak izleyicilerin kalbinde taht kurmuştu, ancak maalesef 2 yıldır kanserle mücadele ediyordu. Ölümü, Türk televizyon ve sinema dünyasında derin bir üzüntü yarattı.

Gündem

29.05.2024, 15:16

Gülşah Çomoğlu, rollerindeki başarısı ve samimi kişiliğiyle izleyicilerin kalbinde taht kurmuş bir isimdi. Ancak ne yazık ki, 38 yaşındaki ünlü oyuncu, 2 yıldır kanserle mücadele ediyordu ve sonunda hayata veda etti.

Gülşah Çomoğlu kimdir

Gülşah Çomoğlu kimdir

Gökhan Göz kimdir? İş insanı Gökhan Göz ne iş yapıyor? Gökhan Göz kimdir? İş insanı Gökhan Göz ne iş yapıyor? Haberi Görüntüle

GÜLŞAH ÇOMOĞLU KİMDİR?

Ankara doğumlu ve 11 Mart 1986 doğumlu olan Gülşah Çomoğlu, Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü mezunudur.

O, "İfrit'in Diyeti: Cinnia", "Behzat Ç." ve "Umudun Kıyısında" gibi yapımlarla tanınmaktadır. Star TV'de yayınlanan 'Yüksek Sosyete' dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Çomoğlu, 2018 yılında Gökhan Günal ile evlenmiş ve Pera adında bir çocuğu bulunmaktadır.

Gülşah Çomoğlu, 2024 itibariyle 38 yaşındaydı.

Oynadığı yapımlara bakıldığında, "Unutma Beni - Sezon 7" dizisinde Asuman karakterine hayat vermiş, aynı zamanda "Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi - Sezon 1" yapımında da yer almıştır. Ancak, en dikkat çekici performanslarından biri "Umudun Kıyısında" dizisindeki Meral karakteriyle gelmiştir. Bu rolüyle seyircilerin beğenisini kazanmış ve yapıma yüksek bir kullanıcı puanı almıştır. "İfrit'in Diyeti: Cinnia" adlı yapımında da yer alarak geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Ayrıca, "Unutma Beni - Sezon 3" dizisinde de Asuman karakterine hayat vermiştir.

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading