Yandex Metrica

Sitede Ara

Gök Vatan'da ses duyarsanız telaş yapmayın! Valilik tarih vererek uyardı: Prova uçuşları olacak

Gök Vatan'da ses duyarsanız telaş yapmayın! Valilik tarih vererek uyardı: Prova uçuşları olacak

İstanbul Valiliği 'telaş yapmayın' diyerek duyurdu. Yeşilköy Havacılık Müzesi – Armutlu arasında selamlama uçuşu planlanması sebebiyle bir duyuru yapan valilik, buna göre bugün saat 14.40 – 15.20 saatleri arasında prova uçuşları ve yarın saat 14.40 – 15.20 saatleri arasında prova uçuşu olacak dedi.

Gündem

31.05.2024, 12:20

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Milli Savunma Bakanlığı’nın onayıyla İstanbul Hava Kuvvetleri Müzesi Komutanlığı’nda “Muharip Pilotlar ile Söyleşi ve İmza Günü” organizasyonu düzenlenecektir." denildi.

Açıklamanın devamında, "Organizasyon kapsamında bir grup uçakla, Yeşilköy Havacılık Müzesi – Armutlu arasında selamlama uçuşu gerçekleştirilecektir." ifadeleri kullanıldı.

Bakan Şimşek: Yatırımcıların ilgisi artıyor, risk primi ise geriliyor Bakan Şimşek: Yatırımcıların ilgisi artıyor, risk primi ise geriliyor Haberi Görüntüle

"TELAŞ YAPMAYIN"

"31 Mayıs 2024 Cuma Günü 14.40 – 15.20 saatleri arasında prova uçuşları ve 1 Haziran 2024 Cumartesi Günü 14.40 – 15.20 saatleri arasında da selamlama uçuşu yapılacaktır." denilen açıklamanın devamına ise, "Halkımızın, uçuşlar sırasında telaş ve tedirginlik yaşamaması için konunun basınımız ve sosyal medya mecralarında paylaşılması, önem arz etmektedir. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur." ifadeleri kullandıldı.

Habere Tepki Ver

3

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading