Gezi Parkı'ndaki ağaçları bahane edenler nerede? CHP'li belediyenin ağaç katliamı

CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi yol çalışması sırasında yarım asırlık fıstık çam ağacı kesildi. Daha öncede Kültürpark'ta 15 palmiye ağacını kesen İzmir Belediyesi, gerek olarak kırmızı palmiye böceklerini göstermişti. Belediyenin asırlık ağacı kesmesine sosyal medyadan vatandaşlar tepki gösterdi.

Gündem 14.08.2022, 01:28
Gezi Parkı'ndaki ağaçları bahane edenler nerede? CHP'li belediyenin ağaç katliamı

Gezi Parkı'ndaki ağaçları bahane ederek Türkiye'nin sokaklarının karıştıranlar, İzmir'de CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ağaç katliamı karşısında sessizler... 
 

CHP'Lİ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE DAHA ÖNCE DE AĞAÇ KATLİAMI YAPMIŞTI 

Çalışma esnasında yol üzerinde bulunan yaklaşık yarım asırlık fıstık çam ağacı ise Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından başka bir yere taşınmayıp kökünden kesildi.

CHP'li belediyelerin birçok zaman yeşili savunup, ağaç katliamlarına dikkat çekmek için yapmış oldukları söylemler, bu görüntülerin gölgesinde kaldı.

İŞİN KOLAYINA KAÇIP AĞAÇLARI KESİYORLAR 

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kültürpark'ta 15 palmiye ağacını kesmişti. Gerekçe olarak da kırmızı palmiye çöreklerini gerekçe göstermişlerdi.

Palmiye ağaçlarına dadanan ve çürümesine neden olan kırmızı böceği ile müdahale etmek yerine işin kolayına kaçan CHP'li belediyesi ağaçları kesmişti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!