Gençlere "başörtü" soslu LGBT tuzağı! Sapık kitapları ballandıra ballandıra anlattı

Sena Nur Işık isimli Youtuber, akılalmaz bir rezilliğe imza attı. Başörtüsüyle Müslüman bir kadın imajı çizen şahıs, yayınladığı "LGBT temalı kitap önerileri" isimli videoda sapkın ilişkileri ve eşcinselliği normalleştiren kitapları öve öve bitiremiyor.

Gündem 29.07.2022, 01:15 29.07.2022, 01:36
Abone ol
Gençlere "başörtü" soslu LGBT tuzağı! Sapık kitapları ballandıra ballandıra anlattı

Denetimsiz yayınlarıyla toplum ve aile yapısına büyük zararlar veren Youtube'da yeni bir reziliğe daha imza atıldı. Genelde çocuk ve gençlere hitap eden içerikler üreten ve taktığı başörtüsüyle dikkat çeken Sena Nur Işık isimli bir içerik üreticisi, verdiği "inançlı bir Müslüman" izlenimine tezat bir şekilde LGBT'ye hizmet eden bir video paylaştı.

1 HAFTADA 8 BİN KİŞİ İZLEDİ

"LGBT temalı kitap önerileri" başlığıyla bir video paylaşan 97 bin 500 takipçili ahlaksız şahıs, söz konusu videoda tanıttığı kitaplardaki eşcinsel ilişkileri ve sapkınlığı sanki normalmiş gibi anlattı. Erkek erkeğe ya da kadın kadına ilişkileri ballandıra ballandıra nakleden Işık'ın 21 Temmuz'da yayına verdiği video, sadece bir haftalık süreçte  8 bine yakın görüntüleme aldı. 

SÖZDE "+18" HASSASİYETİ

Ahlaksız Youtuber, kendisini takip eden çocuk ve gençleri umursamadan paylaştığı videonun altına, daha sonradan kurnazca bir not eklemeyi de ihmal etmedi. Işık, söz konusu notta "Kitapların yaş grubunu söylemeyi unutmuşum. Adınla Çağır Beni ve Red, White & Royal Blue kitapları içinde müstehcen sahneler var. +18 diyebiliriz. Diğer kitapların içinde müstehcen sahneler hatırlamıyorum" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!