Gelecek Partisi'nin Pervin Buldan mesajı olay oldu! HDP için dua etmeye başladılar

Gelecek Partisi Genel Sekreteri Cemalettin Kani Torun, Ankara'da 6 muhalif liderin buluşmasıyla ilgili 'Fotoğrafı Pervin Buldan çekti herhalde' yorumu yapan bir isme 'O da olur bir gün inşallah' cevabını verdi. Cemalettin Kani Torun'un HDP paylaşımı büyük tepki çekti.

Gündem 14.02.2022, 12:15 14.02.2022, 13:07
Abone ol
Gelecek Partisi'nin Pervin Buldan mesajı olay oldu! HDP için dua etmeye başladılar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Cumartesi günü bir toplantı gerçekleştirdi. 6 muhalefet partisi liderinin gerçekleştirdiği toplantıda HDP'nin bulunmaması dikkat çekmişti.

KILIÇDAROĞLU: HDP'Yİ YOK SAYMIYORUZ

HDP'nin neden yok sayıldığı eleştirilerine yanıt veren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ''HDP’yi yok saymıyoruz. HDP’yle de görüşüyoruz. İhtiyaç olduğunda yine görüşeceğiz” şeklinde yanıtlarken HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, “Bizi yok sayanları zamanı geldiğinde biz de yok saymasını iyi biliriz'' dedi.

TORUN: O DA OLUR İNŞALLAH BİR GÜN

Öte yandan konuyla ilgili Gelecek Partisi Genel Sekreteri Cemalettin Kani Torun, Twitter hesabından dikkati çekici bir mesaj paylaştı. Kani Torun, 6 muhalefet partisinin buluşmada çekilen fotoğrafını “Fotoğrafı Pervin Buldan çekti herhalde” şeklinde paylaşan AK Partili ismi alıntılayarak şu notu düştü; ''O da olur bir gün inşallah.''

ALPAY ÖZALAN: PERVİN BULDAN BİLE KENDİNİ BU KADAR SEVMİYORDUR

AK Parti İzmir Milletvekili eski milli futbolcu Alpay Özalan Cemalettin Kani Torun'a tepki gösterdi. Alpay Özalan, konuyla ilgili sosyal medyada hesabından yaptığı yorumda şu ifadeleri kullandı; ''Ahmet Davutoğlu'nun kukla partisinin Genel Sekreteri Kani Torun'un paylaşımı... Pervin Buldan bile kendini bu kadar sevmiyordur!''

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!