banner2

Gaziray açılışından yeni görüntüler! Cumhurbaşkanı Erdoğan, çocuklarla şarkı söyledi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, Gaziantep'te önceki gün açılışı yapılan Gaziray'ın makinist koltuğuna geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni görüntülerini paylaştı. Görüntülerde Erdoğan'ın çocuklarla birlikte "Beraber yürüdük biz bu yollarda" şarkısını söylediği görülüyor.

Gündem 07.11.2022, 00:41
Abone ol

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Gaziantep'te önceki gün açılışını yaptığı Gaziray'ın makinist koltuğuna geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görüntülerini paylaştı.

KARAİSMAİLOĞLU DA EŞLİK ETTİ

Erdoğan, banliyö trenini kullanırken, "Beraber yürüdük biz bu yollarda" şarkısını seslendirdi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a trende, çocuklar ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da eşlik etti.
Makinist koltuğunda usta bir edayla treni kullanan Erdoğan, aracın kornasına basmayı da ihmal etmedi.  İleşitişim Başkanlığı'nın paylaştığı görüntüler sosyal medyada büyük beğeni topladı.

4 MİLYAR LİRALIK YATIRIM

Erdoğan'ın İstasyon Meydanı'nda düzenlenen törende açılışını yaptığı projeler arasında yer alan Gaziray projesi, yaklaşık 4 milyar liralık maliyetle Devlet Demiryolları ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde hayata geçirilmişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!