banner2

Gazeteci Arseven AK Partili seçmenleri uyardı! Millet İttifakı'nın yeni stratejisi ortaya çıktı!

Ülke TV canlı yayınına katılan Gazeteci Yazar Serdar Arseven, yarın yapılacak seçim ile ilgili Cumhur İttifakı seçmenine uyarıda bulundu. Arseven, 7'li koalisyonun yeni strateji ile ilgili açıklama bulunarak, "AK Partili ve Cumhur İttifakı seçmeni uyanık olsun. Cumhur İttifakı, 'Bunlar birbirine girdiler, oy kaybedecekler, biz de gitmeyelim bari' falan der mi acaba diye düşünüyor." dedi.

Gündem 27.05.2023, 09:51 27.05.2023, 10:26
Abone ol

Gazeteci Yazar Serdar Arseven katıldığı canlı yayında Cumhur İttifakı seçmenine yarın yapılacak seçim için uyarıda bulunarak Millet İttifakı'nın seçimle ilgili yeni stratejisine değindi. 

"BU SEÇİM SIFIR SIFIR BAŞLIYOR"

Ümit Özdağ ile HDP arasında yaşanan gerilimin kasten yapıldığını ifade eden  Arseven, "Burada bir strateji var. AK Partili ve Cumhur İttifakı seçmeni uyanık olsun. Cumhur İttifakı, 'Bunlar birbirine girdiler, oy kaybedecekler, biz de gitmeyelim bari' falan der mi acaba diye düşünüyor. Çünkü bu seçim sıfır sıfır başlıyor." dedi. 

"ALGI YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR 

"Cumhur İttifakı seçmenini gevşetmeye çalışıyorlar" diyen Arseven, "Biz bu seçimi ancak Cumhur İttifakı'ndaki seçmenden ne kadarını sandığa gitmemeye ikna etmeye çalıyorlar. Doğrudan 'sandığa gitmeyin' diyemezler. Ama 'Bunlar birbirine girmişler, seçimi de kazanamazlar' diyerek algı yapmaya çalışıyorlar." uyarısında bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!