Yandex Metrica

Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik nereli, kaç yaşında, kim?

Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik nereli, kaç yaşında, kim?

Eski oyuncu ve Umuda Koşanlar Derneği kurucusu Gamze Özçelik'in sevinciyle dolu bir günü yaşandı. Gamze Özçelik, oyuncu Reshad Strik ile hayatını birleştirdi ve evlendi. Peki, Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik nereli, kaç yaşında, kim?

Gündem

09.06.2024, 12:13

Gamze Özçelik, ilk evliliğini Uğur Pektaş ile gerçekleştirdikten sonra yeniden bir nikah törenine katıldı. Çiftin mutlu anları, yakın arkadaşları tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik hakkında ise çeşitli sorular araştırılmaya başlandı. Peki, Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik nereli, kaç yaşında, kim?

Mustafa Kemal Atatürk ve İsmet İnönü başıboş köpek sorununu 1932'de nasıl çözdü? İşte Resmi Gazete'de yayınlanan karar Mustafa Kemal Atatürk ve İsmet İnönü başıboş köpek sorununu 1932'de... Haberi Görüntüle

RESHAD STRİK NERELİ, KAÇ YAŞINDA, KİM?

Reshad Strik, 22 Haziran 1981 tarihinde Boşnak kökenli bir ailenin çocuğu olarak Avustralya'nın Canberra şehrinde dünyaya geldi.

Central Coast bölgesinde büyüyen Strik, gençlik yıllarında sörf ve boks gibi sporlarla ilgilendi.

Bir ulusal reklam filminde rol aldıktan sonra Avustralya Tiyatro ve Sanat Akademisi'ne katıldı. Mezuniyetinin ardından "Blue Heelers" adlı bir televizyon dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı.

"Headland" dizisinde rol almasının ardından Los Angeles'a taşındı.

ABD'de ilk olarak "Tepenin Gözleri 2" filminde Amerikalı asker "Mickey" karakterini canlandırdı. Daha sonra ünlü şarkıcı Jessica Simpson'ın "A Public Affair" klibinde yer aldı.

Hong Konglu yönetmen Fruit Chan'ın psikolojik gerilim filmi olan "Don't Look Up" filminde başrol oynadı.

2010 yılında Saraybosna'da dünyaevine girdi ve Bosna Hersek'te iki uzun metrajlı filmde ve reklam çalışmalarında bulundu. 2013 yılında Türkiye'ye yerleşti.

2014 yılında "Filinta" dizisinde rol aldı. Daha sonra 2015 yılında "Diriliş Ertuğrul" dizisinde "Ömer" karakterini canlandırd

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading