Yandex Metrica

Gaddar dizisi final mi yapacak?

Gaddar dizisi final mi yapacak?

Cuma akşamları Now TV'de izleyicilerle buluşan Gaddar dizisi, bu akşam yayınlanacak olan bölümüyle final yapacak. Dizinin sadık izleyicileri, Gaddar'ın neden final yapıyor ve final bölümünde nelerin yaşanacağı sorularına cevap arıyor. Peki, Gaddar dizisi final mi yapacak?
 

Gündem

07.06.2024, 18:00

Bu akşam ekranlara veda edecek olan Gaddar dizisi, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak gibi ünlü isimleri barındırıyor. Toplam 20 bölüm süren dizi, final yapacak olan son bölümüyle izleyicilerle buluşacak. Peki, Gaddar dizisi final mi yapacak?

Kenza Layli kimdir? Yapay zeka güzellik yarışması birincisi Kenza Leyla nereli? Kenza Layli kimdir? Yapay zeka güzellik yarışması birincisi Kenza Leyla... Haberi Görüntüle

GADDAR FİNAL Mİ YAPACAK?

Reytinglerde beklenen başarıyı yakalayamayan Gaddar dizisi, 20. bölümüyle final yapmaya karar verdi.

Peygamberimiz Hz Muhammed'e hakaret etmişti! Bakan Tunç duyurdu: O şahıs tutuklandı Peygamberimiz Hz Muhammed'e hakaret etmişti! Bakan Tunç duyurdu: O şahıs... Haberi Görüntüle

GADDAR FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ NE?

Dağhan, Mesut'un kurtuluşu için elinden geleni yapar, ancak sonunda çaresiz bir bekleyişe dönüşür. Mesut'un başına gelenler, Dağhan'ın sabrının son noktasını da aşar. Artık daha yıkıcı bir mücadele vermekten başka çareleri kalmaz. Ekber'in adamları Nilüfer'i almaya gelir ve Müdür ile adamları arasında çatışma başlar. Nilüfer ve Leylâ'nın güvenliği tekrar tehlikeye girer. Enver, Dağhan'ı teselli etmeye çalışırken, Şirket'in adamları kumpas kurmaktan geri durmazlar. Patron ve Müdür arasındaki görüşme, Müdür'ün zor bir tercih yapmasına yol açar. Patron, kızını Ekber'den kurtarmak karşılığında Müdür'den Dağhan'ı ele vermesini ister. Müdür, hayatları üzerinde belirleyici olacak bir karar vermek zorundadır.

Enver ve Dağhan, sevdiklerini korumak için tetikçilerden kaçmaya devam ederken, Yağmur'un Enver'in yokluğuyla birlikte depresif bir hal alır. Herkes endişe içindedir. Oya, Aydan'ı alıp uzaklaşmaya karar verir ve Dağhan'dan uzak olmanın kızına iyi geleceğini umar. Aydan ise kararsızdır ve hala bir umut bekler gibidir. Sonunda, Patron ve Dağhan karşı karşıya gelirler. İkisi de bu mücadeleden birinin sağ çıkamayacağının farkındadır. Ancak Dağhan, bu güçlü düşman karşısında galip gelebilecek midir? Kendi başındaki sorunları kökten çözerken, Aydan'ı sonsuza kadar kaybetmekle karşı karşıyadır. Dağhan, Aydan'ın geleceğini koruyup ona yeni ve temiz bir hayat sağlayabilecek midir?

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading