banner2

G20 Liderler Zirvesi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yoğun ilgi

İtalya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen G20 Liderler Zirvesi'ndeki fotoğraf çekiminde sağlık çalışanları da yer aldı. Çekimden önce sahneye davet edilen sağlık çalışanlarının yanlarında duracakları liderleri seçerken Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yoğun ilgi göstermeleri dikkat çekti.

Gündem 31.10.2021, 01:28
Abone ol
G20 Liderler Zirvesi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yoğun ilgi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi'ne katılmak üzere bulunduğu İtalya'nın başkenti Roma'daki temaslarına başladı. G20 Dönem Başkanı İtalya'nın Başbakanı Mario Draghi, toplantı öncesi zirvenin gerçekleştirildiği Nuvola Kongre Merkezi'nde karşıladığı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tokalaşarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Resmi karşılama töreninin ardından aile fotoğrafı çekimi gerçekleştirildi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARIYLA DA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

Koronavirüs salgınının ardından ilk kez yüz yüze gerçekleştirilen zirvede, liderler sağlık çalışanlarıyla da fotoğraf çektirdi, özverili çalışmalarından dolayı sağlık çalışanları alkışlandı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN YANINDA YER ALMAK İSTEDİLER

Fotoğraf çekiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın solunda Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, sağında ise Brunei Sultanı Hassanal Bolkiah yer aldı. Fotoğraf çekimi sırasında sahneye davet edilen sağlık çalışanlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yan yana durmak için yoğun çaba sarf etmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

O sırada yanında hiçbir sağlık çalışanı yer almayan ABD Başkanı Joe Biden'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bakışları dikkat çekti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!