Yandex Metrica

Fransız dergisinden PKK ile ilgili itiraf niteliğinde yazı: Eskisi gibi faaliyet gösteremiyor!

Fransız dergisinden PKK ile ilgili itiraf niteliğinde yazı: Eskisi gibi faaliyet gösteremiyor!

Fransız gazetesi L’Opinion’da yer alan bir haberde PKK'nın faaliyetlerine değinildi. Dergide PKK ile ilgili olarak, "Terör örgütü artık Türkiye topraklarında aynı eylem kapasitesine sahip değil" denildi.

Gündem

23.01.2024, 21:30

Fransız gazetesi L’Opinion’da yer alan bir haberde de terör örgütü PKK’nın Türkiye’de eskisi gibi faaliyet gösteremediği yazıldı. İtiraf niteliğindeki haberde Türkiye, Kürdistan İşçi Partisi'nden (PKK) geriye ne kaldı?” başlıklı yazıda “Terör örgütü artık Türkiye topraklarında aynı eylem kapasitesine sahip değil “ ifadeleri yer aldı. 

Cenk Tosun Fenerbahçe'ye mi transfer oldu? Cenk Tosun maliyeti ne kadar? Cenk Tosun Fenerbahçe'ye mi transfer oldu? Cenk Tosun maliyeti ne... Haberi Görüntüle

"PKK'YA NEFES ALDIRMIYOR"

Pascal Airault imzalı yazıdaki haberde Pazar günü Ankara’da gerçekleştirilen terör saldırısı girişimine de yer verildi. Yazıda saldırının İsveç’in NATO’ya katılımı konusunda mecliste yapılacak görüşme öncesi gerçekleştirildiği ifade edildi.“Ankara PKK ile mücadelede insansız hava araçlarına giderek daha çok güveniyor” denilen yazıda “Türkiye son 4 yılda TB2 dronları ile operasyon yaparak PKK’ya nefes aldırmıyor” cümlesi yer aldı.

Zekai Aksakkallı'da oraydı! 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in kabrine ziyaretçi akını! Zekai Aksakkallı'da oraydı! 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in kabrine ziyaretçi... Haberi Görüntüle

SALDIRI GİRİŞİMİ

Ankara'da İçişleri Bakanlığı'na bombalı saldırı girişiminde bulunan 2 terörist etkisiz hale getirildi. Bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olayla ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Saldırı girişiminde iki polis memuru yaralandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading