Yandex Metrica

Fondaş medyanın bir yalanı daha çürütüldü: Bakan Nebati'nin uçağı beklettiğini iddia etmişlerdi!

Fondaş medyanın bir yalanı daha çürütüldü: Bakan Nebati'nin uçağı beklettiğini iddia etmişlerdi!

THY'nin Ankara-İstanbul uçağının Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati tarafından bekletildiğine yönelik yayın yapan FOX TV, Halk TV ve TELE 1 gibi kanalların olayı çarpıttığı ortaya çıktı.

Gündem

23.01.2024, 20:58

FOX TV, Halk TV ve TELE 1'de yapılan haberlerde Hazine ve Maliye Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Nureddin Nebati'nin THY'nin Ankara-İstanbul uçağını beklettiğine dönük iddialar gündeme getirilmişti. 

Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan gazeteci yazar Sinan Burhan, muhalefet medyası tarafından çarpıtılan bu olayın gerçeğini açıkladı. 

Olası İstanbul depremi ne zaman? Naci Görür'den kıyamet senaryosu: Felaket olur Olası İstanbul depremi ne zaman? Naci Görür'den kıyamet senaryosu: Felaket... Haberi Görüntüle

"UÇAĞA DAHA SONRA BİNENLER VAR"

Burhan, Bakan Nebati'den sonra da uçağa binenlerin olduğunu belirterek CHP Milletvekili Gamze İlgezdi ve yanındakilerin uçakta bulunanları tahrik ettiğini ifade etti. 

Sinan Burhan'ın paylaşımı şöyle: "Bakan Nebati uçağı bekletti diye Fox, Halk, Tele1 haber yapıyor. Oysa uçağa Nebati’den sonra gelenler var.CHP MV Gamze İlgezdi ve yanındakiler uçaktakilere gaz veriyor. Hak Hukuk Adalet sloganı atıyorlar. Bunun üzerine Nebati Erdoğan kazandı hazmedin diyor. Bir yalan daha patladı." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading