banner2

Fondaş medyanın bir yalanı daha çürütüldü: Bakan Nebati'nin uçağı beklettiğini iddia etmişlerdi!

THY'nin Ankara-İstanbul uçağının Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati tarafından bekletildiğine yönelik yayın yapan FOX TV, Halk TV ve TELE 1 gibi kanalların olayı çarpıttığı ortaya çıktı.

Gündem 30.05.2023, 23:54
Abone ol
Fondaş medyanın bir yalanı daha çürütüldü: Bakan Nebati'nin uçağı beklettiğini iddia etmişlerdi!

FOX TV, Halk TV ve TELE 1'de yapılan haberlerde Hazine ve Maliye Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Nureddin Nebati'nin THY'nin Ankara-İstanbul uçağını beklettiğine dönük iddialar gündeme getirilmişti. 

Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan gazeteci yazar Sinan Burhan, muhalefet medyası tarafından çarpıtılan bu olayın gerçeğini açıkladı. 

"UÇAĞA DAHA SONRA BİNENLER VAR"

Burhan, Bakan Nebati'den sonra da uçağa binenlerin olduğunu belirterek CHP Milletvekili Gamze İlgezdi ve yanındakilerin uçakta bulunanları tahrik ettiğini ifade etti. 

Sinan Burhan'ın paylaşımı şöyle: "Bakan Nebati uçağı bekletti diye Fox, Halk, Tele1 haber yapıyor. Oysa uçağa Nebati’den sonra gelenler var.CHP MV Gamze İlgezdi ve yanındakiler uçaktakilere gaz veriyor. Hak Hukuk Adalet sloganı atıyorlar. Bunun üzerine Nebati Erdoğan kazandı hazmedin diyor. Bir yalan daha patladı." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!