banner2

Fırtına geliyor! Meteoroloji o illeri uyardı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son değerlendirmelerine göre, Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz, Eskişehir, Ankara, Çankırı, Sivas, Samsun, Amasya ve Tokat çevreleri ile Ordu ve Giresun'da sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Bolu çevrelerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması öngörülüyor.

Gündem 19.09.2021, 11:15
Abone ol
Fırtına geliyor! Meteoroloji o illeri uyardı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey ve iç kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz, Eskişehir, Ankara, Çankırı, Sivas, Samsun, Amasya ve Tokat çevreleri ile Ordu ve Giresun'un iç kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Bolu çevrelerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

İÇ KESİMLERDE 1 İLA 3 DERECE SICAKLIK ARTIŞI

Kuzeybatı kesimlerde 2 ila 4 derece azalması beklenen hava sıcaklığının, iç kesimlerde 1 ila 3 derece artması bekleniyor. Rüzgarın ise, genellikle batı ve güneybatı, Güneydoğu Anadolu'da kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

BÖLGELERDE HAVAMARMARA

Parçalı ve çok bulutlu, doğu kesimlerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ÇANAKKALE, 28°CParçalı ve çok bulutluİSTANBUL, 27°CParçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

KIRKLARELİ, 29°CParçalı ve çok bulutlu

KOCAELİ, 30°CParçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

EGE, Az bulutlu ve açık, kuzey kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.A.KARAHİSAR, 26°CParçalı ve az bulutluDENİZLİ, 34°CAz bulutlu ve açıkİZMİR, 34°CAz bulutlu ve açıkMANİSA, 35°CAz bulutlu ve açıkAKDENİZAz bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.ADANA, 33°CAz bulutlu ve açık

ANTALYA, 32°CAz bulutlu ve açık

HATAY, 32°CAz bulutlu ve açık

MERSİN, 33°CAz bulutlu ve açık

İÇ ANADOLU, Parçalı ve az bulutlu, kuzey kesimlerinin yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Eskişehir, Ankara, Çankırı ve Sivas çevrelerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ANKARA, 26°CParçalı, zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra il geneli yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ÇANKIRI, 27°CParçalı, zamanla çok bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ESKİŞEHİR, 26°CParçalı, zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra il geneli yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

KONYA, 28°CParçalı ve az bulutlu.

BATI KARADENİZ, Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinden sonra Bolu çevrelerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

BOLU, 23°CParçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

DÜZCE, 28°CParçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

SİNOP, 25°CParçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ZONGULDAK, 25°CParçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ, Parçalı, yer yer çok bulutlu, Samsun, Amasya ve Tokat çevreleri ile Ordu ve Giresun'un iç kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

RİZE, 27°CParçalı bulutluSAMSUN, 25°CParçalı bulutlu, yerel olmak üzere sağanak yağışlıTOKAT, 28°CParçalı bulutlu, yerel olmak üzere sağanak yağışlı.

TRABZON, 26°CParçalı bulutlu.

DOĞU ANADOLU, Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ERZURUM, 25°CParçalı bulutluKARS, 25°CParçalı bulutlu.

MALATYA, 30°CParçalı ve az bulutluVAN, 23°CParçalı ve az bulutlu.

GÜNEYDOĞU ANADOLU, Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

DİYARBAKIR, 34°CAz bulutlu ve açık.

GAZİANTEP, 34°CAz bulutlu ve açık.

SİİRT, 33°CAz bulutlu ve açık.

ŞANLIURFA, 35°CAz bulutlu ve açık

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!