Yandex Metrica

Firari FETÖ'cülerden Kılıçdaroğlu'na talimat: Kabul etme!

Firari FETÖ'cülerden Kılıçdaroğlu'na talimat: Kabul etme!

14 Mayıs öncesinde “baharlı, güneşli” sloganlarla FETÖ’cüleri serbest bırakmayı vadeden Kemal Kılıçdaroğlu'na yarın yapılacak seçim çalışması için talimatlar gelmeye devam ediyor. FETÖ firarisi olan Ömer Murat, Emre Uslu ve Halit Esendir sosyal medya üzerinde Millet İttifakı'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na talimatlar yağdırdılar. FETÖ'cü isimler verdikleri talimatlarda Kılıçdaroğlu'na özellikle "İlk turda seçimlerde hile olduğunu açıkla. İkinci turda Erdoğan'ın kazandığını kabul etme" çağrıda bulundular.

Gündem

23.01.2024, 20:57

14 Mayıs seçim günü vatandaş sandığa giderek iradesini kullandı. Sandıktan çıkan sonuçlar neticesinde seçim ikinci tura kaldı. 7’li koalisyonun ortaya çıkardığı aday CHP’li Kemal Kılıçdaroğlu da, 11’inci kez yenilmemek için büyük çaba sarf etti ancak başarılı olamadı. 14 Mayıs öncesinde “baharlı, güneşli” sloganlarla FETÖ’cüleri serbest bırakmayı vadeden Kemal Kılıçdaroğlu’na sandıkta FETÖ'cüler destek verdi.  Seçim ikinci tura kalmasıyla FETÖ'nün dikkat çeken isimlerinden Kılıçdaroğlu'n talimatlar gelmeye başladı. 

İşte Halit Esendir, Ömer Murat, Emre Uslu tarafından  sosyal medya'dan verilen talimat; 

Son dakika... Atama Kararları Resmi Gazete'de: Beş ile yeni Vali atandı Son dakika... Atama Kararları Resmi Gazete'de: Beş ile yeni Vali... Haberi Görüntüle

FETÖ'CÜLERİN OYLARINI ALDI 

14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kılıçdaroğlu’na yine fark attı. Liderlerin meydanlardaki söylemleri, bu seçimde de karşılığını buldu. 14 Mayıs öncesinde “baharlı, güneşli” sloganlarla FETÖ’cüleri serbest bırakmayı vadeden Kemal Kılıçdaroğlu’na sandıkta istediğini verdi. 

Kayseri ve Suriye'de eş zamanlı provokasyonlar: Kamyonla sabıkalı taşımışlar Kayseri ve Suriye'de eş zamanlı provokasyonlar: Kamyonla sabıkalı taşımışlar Haberi Görüntüle

FETÖCÜLER KEMAL KILIÇDAROĞLU DEDİ

FETÖ’cülerin yoğunlukta olduğu Silivri Cezaevi’ndeki 5 bine yakın tutuklu ve hükümlünün 4 bini Kılıçdarğlu’na oy verdi. PKK’lıların ağırlıkta olduğu Diyarbakır Ceza İnfaz Kurumu’nda ise Erdoğan’a 164 oy çıktı.Burada Kılıçdaroğlu ismi yine ön plandaydı. CHP Genel Başkanı’na tam 2 bin 274 verildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading