Yandex Metrica

FETÖ elebaşının yeğeninden itiraf: Adil Öksüz, Cumhurbaşkanı Erdoğan için oyun hazırlattı!

Hain terör örgütü FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in küçük kardeşi Mesih Gülen’in oğlu Ebuseleme Gülen örgütle ilgili çarpıcı açıklamada bulundu. Ebuseleme Gülen, Fethullah Gülen’in öz yeğeni olsada  X’deki sosyal medya hesabından, FETÖ’nün genel anlayışına aykırı itiraflarda bulunmaya başladı. Yeğen Gülen, “Adil Öksüz benden bir internet oyunu hazırlamamı istedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı gençlerin zihninde çok kötü gösterecek, 20 milyon bütçeli bir oyun. Bunun için dört-beş kez görüştük. Israrla oyunun 17 Temmuz’a (2016) yetiştirilmesini istedi durdu." dedi.

Gündem

04.06.2024, 14:31

Ebuseleme Gülen, 15 Temmuz'un kilit ismi firari FETÖ'cü Adil Öksüz'ün Erdoğan için hazırlattığı çirkin "oyun"u ve FETÖ elebaşı Gülen'in darbe yapılacağını kendilerine söylediğini ifşa etti. 

Yeğen Gülen'in 'Erdoğan için oyun hazırlattılar' ifşasından sonra  FETÖ'nün sosyal medya hesapları da hemen harekete geçip, Ebuseleme Gülen’in dikkate alınmaması gerektiğini, çünkü psikolojik hasta olduğunu işlemeye başladılar. Ebuseleme Gülen, verdiği bir röportajdaki demecinde "Adil Öksüz,  bana bir proje verdi ve 17 Temmuz’a yetiştirmemi isteyip durdu ısrarla" dedi. 

Başıboş köpeklere yönelik kanun teklifi komisyonda! CHP, DEM ve İYİ Parti'den ortak provokasyon! Acılı anne ve babanın üzerine yürüdüler Başıboş köpeklere yönelik kanun teklifi komisyonda! CHP, DEM ve İYİ... Haberi Görüntüle

"ERDOĞAN İÇİN İNTERNET OYUNU HAZIRLATMAMI İSTEDİ

"Benim, Adil Öksüz’ün davranışlarından, söylemlerinden anladığım şu diyerek Erdoğan için hazırlatılan oyun için açıklık getiren, Ebuseleme Gülen, "Bana bir proje verdi ve 17 Temmuz’a yetiştirmemi isteyip durdu ısrarla. Gururlu ve kibirliydi hep.'Erdoğan’ı yerin dibine sokacak bir internet oyunu, 20 milyon bütçeli. Israrla o tarihe yetişmesini istedi. Erdoğan’ı karalayan, çok kötü gösteren bir proje. Bir internet oyunu. Gençlerin zihninde Erdoğan’ı kötü göstermek için. 17 Temmuz’a yetişsin dedi durdu. Bunun için dört-beş kez görüştüm.'' dedi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de diplomasi trafiği! Miçotakis, Meloni ve Scholz ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de diplomasi trafiği! Miçotakis, Meloni ve Scholz ile... Haberi Görüntüle

"RENK VERMEYİN"

Ebuseleme Gülen 251 vatandaşın şehit olduğu 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin FETÖ elebaşı Gülen tarafından kendilerine bilgi verildiğini itiraf ederek şu açıklamada bulundu; 

"Kulağımıza eğildi ve arkadaşlar bir şey düşünmüş. Yakında Türkiye'deki bütün kurumlar el değiştirecek, siz de çok önemli kurumlara geleceksiniz. Sakın bu olduğunda bunu yapanların bizim arkadaşlar olduğunu belli etmeyin. Bulunduğunuz konumlarda mütevazi olun renk vermeyin."

Ebuseleme Gülen itirafında elebaşı Gülen'in kendisi ile birlikte yanında olan bir isme bu itirafta bulunduğunu söylüyor ancak röportajı paylaşan FETÖ'cü Ahmet Dönmez o ismi "bip"lediği için isim anlaşılamıyor.

İzmir'de elektrik akımından 2 kişi ölmüştü! Gözaltındaki 27 kişi hakkında yeni gelişme İzmir'de elektrik akımından 2 kişi ölmüştü! Gözaltındaki 27 kişi hakkında... Haberi Görüntüle

 HEDEF AK PARTİYDİ

Ebuseleme Gülen itiraflarını oyunlar üzerinden sürdürdü. 3-4 tane mobil oyun yaptıklarını ve AK Parti'yi hedef aldıklarını belirtti.

Devlet Bahçeli'den dikkat çeken 15 Temmuz mesajı: İkaz ediyorum! Devlet Bahçeli'den dikkat çeken 15 Temmuz mesajı: İkaz ediyorum! Haberi Görüntüle

MERAL'İ GIDIKLA OYUNU 

Elebaşının yeğeni Gülen, "Bir tanesi de Meral'i Gıdıkla oyunu. İYİ Parti'ye oy kazandırmak için yaptık. Oyunun %80'ini ben yaptım, AK Partili hesaplardan oyunu yaydık. Meral Hanım'a saldırı yapalım, hakaret edelim ki AK Parti'deki bir kesim "hakikaten AK Parti'deki bir kesim ayarı kaçırıyor" diyerek İYİ Parti'ye kaysın Tek amaç AK Parti'yi pislik göstermek Bizimkilerin yaptığı zaten hep itibar suikasti." dedi. 

 

Habere Tepki Ver

2

0

2

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading