banner2

FETÖ'cü teröristler Kılıçdaroğlu'nun adaylığı nedeniyle bayram ediyor

Masanın adaylık tiyatrosu 3 gün süren kaos sonrası nihayet tamamlandı ve Kılıçdaroğlu'nun adaylığı resmen ilan edildi. Ortaya çıkan bu sonuç terör örgütü FETÖ tarafından sevinçle karşılandı. Firari FETÖ'cü Hakan Şükür, "Bölüşürsek tok oluruz. Bölünürsek yok oluruz. Halil İbrahim Sofrasına" yazarak Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının ilk bölümünü paylaştı.

Gündem 07.03.2023, 01:38 07.03.2023, 02:31
Abone ol
FETÖ'cü teröristler Kılıçdaroğlu'nun adaylığı nedeniyle bayram ediyor

Devasa bir krize evrilen masanın cumhurbaşkanı adayı bugün açıklandı. Geçen hafta cuma günü Meral Akşener'in "Kumar ve noter masasında olmam" diyerek dağıttığı koalisyon, bugün 'şartlı' şekilde yeniden bir araya geldi. Akşener, "Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın cumhurbaşkanı yardımcısı olması" şartıyla Kılıçdaroğlu'nun adaylığını kabul etti.

Bu talep koalisyon tarafından da kabul görünce, Saadet Partisi Genel Merkezi'nde Kılıçdaroğlu'nun adaylığı ilan edildi, Akşener'in yüzündeki ifade ise gündem oldu.

"YOLUNUZ AÇIK OLSUN"

Kılıçdaroğlu'nun adaylığının ilanı sonrası FETÖ'cüler büyük mutluluk yaşadı.

Firari FETÖ'cü Hakan Şükür, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda CHP liderinin konuşmasının ilk bölümünü paylaşarak, "Bölüşürsek tok oluruz. Bölünürsek yok oluruz. Halil İbrahim Sofrasına." ifadelerini kullandı.

Şükür, "İnanç, düşünce, ideoloji, kimlik ayırt edilmeyeceği 85 milyon insanımızın cumhurbaşkanı adayı Sayın Kılıçdaroğlu, hayırlı ve yolunuz açık olsun" diye devam etti.

FETÖ AKŞENER'E AKIL VERDİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in cumhurbaşkanlığı adaylığına İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ABB Başkanı Mansur Yavaş'ı önermesi sonrası masa dağılmıştı. Yaşanan son gelişmeler sonrasında İYİ Parti'den iki belediye başkanının cumhurbaşkanı yardımcılığı görevi teklifi gündeme getirildi.

Bu önerinin FETÖ'cü Savaş Genç tarafından sosyal medya yayınında dillendirdiği ortaya çıktı.

.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!