Yandex Metrica

Sitede Ara

FETÖ çiftliğindeki sessizliğin arkasındaki gerçek ne? Nedim Şener'den çok konuşulacak Fethullah Gülen iddiası!

Pensilvanya'da FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in, uzun yıllar kaldığı örgüt merkezindeki sesizlik dikkat çekiyor. 1999 yılından bu yana karargah olarak kullanılan Pensilvanya'daki malikhanede ölüm sessizliği var. Havadan görüntülenen çiftlikte kimsenin olmadığı görülürken Gazeteci Nedim Şener, çiftlikteki sessizlikle ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu. 

Gündem

03.06.2024, 12:07

15 Temmuz hain darbe girişiminin bir numaralı ismi olan Fethullah Gülen'in, 1999 yılından bu yana karargah olarak kullandığı merkezden kaçırıldığı iddiası yeğeni Ebuseleme Gülen tarafından gündeme getirilmişti.FETÖ Terör Örgütü Lideri Fethullah Gülen'in kaçırıldığı yönündeki iddialar günlerdir gündemde olurken, gazeteci Nedim Şener ortaya çok konuşulacak bir iddia attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kurmaylarına uyarı: 13 yıllık emeğimize leke sürülmesin Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kurmaylarına uyarı: 13 yıllık emeğimize leke sürülmesin Haberi Görüntüle

ÇİFTLİK SATILIĞA ÇIKARILDI İDDİASI 

Terör örgütüne ait yayın organlarında adı "Golden Generation Worship & Retreat Center" olarak geçen FETÖ merkezine ziyaretlerin durduğu ve çiftlikteki misafirhanelerde kalanların bulundukları evleri boşalttığı öğrenildi. Ayrıca çiftliğin satılığa çıktığı yönünde iddialar var.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan UEFA'nın kararına tepki: Tamamen siyasi bir karar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan UEFA'nın kararına tepki: Tamamen siyasi bir karar Haberi Görüntüle

"ÖLDÜ HABERİNİ ALABİLİRİZ"

Günlerdir konuşulan  "kaçırılma" iddialarından sonra Nedim Şener, katıldığı canlı yayında çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. ABD topraklarında bir ölünün saklanamayacağını belirten gazeteci Şener, "Bir iki gün içinde öldü haberini alabiliriz" dedi.

Nedim Şener, programda yaptığı çarpıcı açıklamalar merak uyandırırken özellikle FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'e dair yaptığı yorumlar dikkat çekti. Gazeteci Şener, Gülen'in yaşadığını ancak 1-2 gün içinde öldü haberinin alınabileceğini söyledi.

İnanç Güngen kimdir? Kıvanç Güngen tutuklandı mı, neden? İnanç Güngen kimdir? Kıvanç Güngen tutuklandı mı, neden? Haberi Görüntüle

"ÇOK KİLİT BİR KADRO TARAFINDAN ASUDE BİR YERE GÖTÜRÜLDÜ"

Programına katıldığı gazeteci Başak Şengül'ün, "Bu haberi verecekler mi?" sorusunu yanıtlayan Şener, şu açıklamada bulundu; 

"Mutlaka verecekler çünkü bu belirsizlikle yaşayamazlar ve ABD topraklarında bir ölüyü saklayamazlar. Kaçırma hadisesinde, güvenli bir yere götürmelerinin nedeni o ölüm sonrası Barbaros Kocakurt'un yöneticisi dedirtmek için zaten. Yoksa çiftlikte kalsaydı herkese açık, herkesin girip çıkabildiği, herkesin huzurunda görünürdü. Çok kilit bir kadro tarafından asude bir yere götürüldü ki orada 'örgütün lideri bundan sonra budur herkes buna biat edecek' dedirtmek amacıyla başka bir plan yok burada."

 

Habere Tepki Ver

0

0

2

0

0

0

1

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading