Yandex Metrica

Ferah Zeydan kimdir?

Ferah Zeydan kimdir?

Son zamanların en popüler şarkıcıları arasında yer alan sesi ve yorumu ile dikkatleri üzerine çeken Ferah Zeydan'ın kim olduğu merak ediliyor. Müzik platformlarında şarkıları sıkça dönen Ferah Zeydan Sinan Akçıl ile yaptığı “Şarttır Şarttır” parçasına imza atmıştı. Ferah Zeydan kimdir? Ferah Zeydan kız mı erkek mi?

Gündem

13.06.2024, 16:49

Katıldığı bir ses yarışma programıyla tüm Türkiye'de tanınan Ferah Zeydan son zamanların en popüler şarkıcıları arasına girmeyi başardı. Özellikle Sinan Akçıl ile birlikte yaptığı 'Biri bana gelsin' ve 'Şarttır' düetleri oldukça sevildi. Sokak müzisyenliğinden profesyonel müzisyenliğe uzanan yolda Ferah Zeydan mide küçültme ameliyatı da olarak yeni bir görünüme kavuştu. Ferah Zeydan kimdir? Ferah Zeydan kız mı erkek mi? soruları ise sosyal medyada pek çok kişi tarafından sorulmaya başlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de diplomasi trafiği! Miçotakis, Meloni ve Scholz ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de diplomasi trafiği! Miçotakis, Meloni ve Scholz ile... Haberi Görüntüle

FERAH ZEYDAN KİMDİR?

Ferah Zeydan küçük yaşlardan bu yana müzisyenliğe ilgi duymuştur. Sokak müzisyeni olarak sanat hayatına başlayan Ferah Zeydan'ın hayatı katıldığı ses yarışmasında değişti. 

20 Şubat 1994'te Mersin'de dünyaya gelen Ferah Zeydan'ın ünü Mersin'i aştı.

Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan genç şarkıcı Mersin'de oldukça tanınıyordu. Mersin’de bir çok amatör konser veren Ferah Zeydan Star TV ekranlarında yayınlanan X Faktör Star Işığı programına katıldı ününü tüm Türkiye'ye yaydı.

Ferah Zeydan Suriye’de yaşayan ve uzun zamandır göremediği babasıyla da yarışma programında yan yana geldi.

Sinan Akçıl ile 'Biri bana gelsin' ve 'Şarttır' düetleri ile tanındı. 

Ferah Zeydan Emre Aydın'ın yapımcılığında çıkarttığı şarkılarla da oldukça beğeni kazandı. 

Ferah Zeydan 70 kilo vererek yeni bir görünüme de kavuştu. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading