Yandex Metrica

Sitede Ara

Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman?

Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman?

Fenerbahçe kulübünün başkanlık seçimleriyle ilgili tarih ve adaylar konusu, taraftarlar arasında hala büyük bir merak konusu. Bu seçimlerin ne zaman gerçekleşeceği ve hangi isimlerin aday olacağı, kulübün önümüzdeki dönemdeki yönünü belirleyecek önemli bir süreç olarak değerlendiriliyor. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 30 - 31 Mayıs 2024 tarihlerinde Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecekti ancak yeterli çoğunluk olmadığı için toplantı 8-9 Haziran 2024'te aynı yer ve saate olacak.
 
 

Gündem

31.05.2024, 17:28

Fenerbahçe Kulübü, başkanlık seçimini Mayıs ayının son Cumartesi günü gerçekleştirecek. Taraftarlar, başkanlık seçiminin ne zaman yapılacağını büyük bir merakla bekliyor.

İstanbul'da otomobil yayaların arasına daldı: Çok sayıda yaralı var İstanbul'da otomobil yayaların arasına daldı: Çok sayıda yaralı var Haberi Görüntüle

BAŞKANLIK SEÇİMİ NEREDE OLACAK?

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 30 - 31 Mayıs 2024 tarihlerinde Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde düzenlenecektir.

İzmir'den sonra şimdi de Diyarbakır'da oldu: Yaralılar var! İzmir'den sonra şimdi de Diyarbakır'da oldu: Yaralılar var! Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE BAŞKANLIK SEÇİMİ NEREDEN İZLENİR?

Fenerbahçe Başkanlık Seçimi, kulübün resmi medya kanalları ve televizyon yayınları üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. Seçimi takip etmek isteyenler, Fenerbahçe TV (FB TV) gibi dijital platformları veya kulübün resmi YouTube kanalını izleyebilirler.

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading