banner2

Felakette 24 saat geride kaldı: Bursa'daki tekstil fabrikası hala yanıyor! Böyle görüntülendi

24 saattir devam eden Karasi Tekstil'deki yangının 2-3 gün devam etmesi bekleniyor. AFAD koordinasyonunda getirilen helikopterler de havadan müdahaleye ediyor. 100'den fazla itfaiye aracı ve tankerin müdahalesini sürdürüyor.

Gündem 02.11.2022, 20:01
Abone ol
Felakette 24 saat geride kaldı: Bursa'daki tekstil fabrikası hala yanıyor! Böyle görüntülendi

Tekstil fabrikasındaki polyester ipliklerin yanmaya devam ettiği, bölgede alev olmadığı ancak söndürme çalışmalarıyla birlikte siyah ve gri dumanların yükselmeye devam ettiği kaydedildi.

GRİ DUMANLAR YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

24 saattir devam eden Karasi Tekstil'deki yangının 2-3 gün devam etmesi bekleniyor. AFAD koordinasyonunda getirilen helikopterler de havadan müdahaleye ediyor. 100'den fazla itfaiye aracı ve tankerin müdahalesini sürdürdüğü yangında 1000 civarında personel görev almaya devam ediyor. Tekstil fabrikasındaki polyester ipliklerin yanmaya devam ettiği, bölgede alev olmadığı ancak söndürme çalışmalarıyla birlikte siyah ve gri dumanların yükselmeye devam ettiği kaydedildi.

Öte yandan şehrin üzerini kaplayan siyah dumanlar en çok fotoğraf sanatçılarının dikkatini çekiyor. Sabah saatlerinde ve akşam gün batarken İhlas Haber Ajansı muhabirlerinin çektiği sis ve duman bulutları arasında gizlenen şehir görüntüleri sosyal medyada kısa sürede milyonlarca kişi tarafından beğenildi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!