Fazıl Say'ın öfkesi dinmiyor! Nagihan Alçı'dan sonrası kocasını hedefe aldı: O kadın ve kocası 10-15 yıldır...

Piyanist Fazıl Say’ın öfkesi dinmiyor. Nagehan Alçı ile arasındaki polemik her geçen daha şiddetleniyor. İkili arasındaki tartışma Nagihan Alçı’nın kocası Rasim Ozan Kütahyalı’ya kadar uzandı. Fazıl Say, “O kadın ve kocası 10-15 yıldır, bu ülkenin aydınlarının, Atatürkçülerin hayatını karartmak için her tür algıyı yaratmıştır” diyerek ikiliye tepki gösterdi.

Gündem 13.08.2022, 22:34 13.08.2022, 23:09
Abone ol
Fazıl Say'ın öfkesi dinmiyor! Nagihan Alçı'dan sonrası kocasını hedefe aldı: O kadın ve kocası 10-15 yıldır...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun Karadeniz gezisinde beraberinde Nagehan Alçı‘ya yer vermesiyle başlayan tartışma devam ediyor. Piyanist Fazıl Say‘a Habertürk’teki köşesinden yanıt veren Alçı’ya, Say sosyal medya hesabından yüklendi.

"O KADIN VE KOCASI" DİYEREK RASİM OZAN KÜTAHYALI’YI DA HEDEF ALDI

Fazıl Say, Alçı ve eşi Rasim Ozan Kütahyalı hakkında; “O kadın ve kocası televizyonlarda,10-15 yıldır, bu ülkenin aydınlarının, Atatürkçülerin, hayatını karartmak için, her tür algıyı yaratmıştır. Benim 10 ay hapis cezası almamdan önceki tutumu da defalarca bu yöndeydi! Benim KESİN “KIRMIZI ÇİZGİM” olan bir konudur” diyerek tepki gösterdi.

“EKREM’İ DE ADAY MADAY YAPTIRTMIYORUM” DEMİŞTİ

Son olarak köşesinden Fazıl Say’ı eleştiren Nagehan Alçı, “Fazıl Say işte politik ve entelektüel açıdan bu kadar şuursuz bir insan. Başarılı bir piyanist olması ayrı, bu yazdıkları ancak ortaokul seviyesinde trollerin yazdıklarıyla kıyaslanabilir.” demiş, buna yanıt olarak Say ise, “Senin bineceğin tek otobüs cezaevine giden otobüs olmalı. Ekrem’i de aday maday yaptırtmıyorum” ifadesini kullanmıştı.

Piyanist Fazıl Say, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“O kadın ve kocası televizyonlarda,10-15 yıldır, bu ülkenin aydınlarının, Atatürkçülerin, hayatını karartmak için, her tür algıyı yaratmıştır. Benim 10 ay hapis cezası almamdan önceki tutumu da defalarca bu yöndeydi! Benim KESİN “KIRMIZI ÇİZGİM” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!