Yandex Metrica

Sitede Ara

Fatih Terim'in adını kullanarak onlarca kişiyi dolandırmıştı! Ünlü teknik direktör Seçil Erzan'dan şikayetçi oldu!

Fatih Terim'in adını kullanarak onlarca kişiyi dolandırmıştı! Ünlü teknik direktör Seçil Erzan'dan şikayetçi oldu!

Yüksek kar vaadiyle gizli fon oluşturan, aralarında Muslera, Emre Belözoğlu, Arda Turan, Buse terim gibi isimleri dolandıran Seçil Erzan, ünlü teknik direktör Fatih Terim'in adını kullanarak onlarca kişiyi dolandırmıştı. Fatih Terim'in ise Seçil Erzan'dan şikayetçi olduğu ortaya çıktı.

Gündem

29.05.2024, 16:46

Geçtiğimiz aylarda yüksek kar vaadiyle onlarca kişiyi dolandıran arlarında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera, Buse Terim, Selçuk İnan gibi onlarca kişiyi dolandıran özel bir bankanın şube müdürü, Seçil Erzan davasında yeni bir gelişme yaşandı. 

Seçil Erzan'ın onlarca kişiyi ünlü teknik direktör Fatih Terim'in adını kullanarak 25 milyon dolardan fazla vurguna imza atmıştı. 

Son dakika: Malatya'da şiddetli deprem! Halk sokaklara fırladı Son dakika: Malatya'da şiddetli deprem! Halk sokaklara fırladı Haberi Görüntüle

FATİH TERİM ŞİKAYETÇİ OLDU

İstanbul Cumhuriryet Başsavcılığınca hazırlana iddianame kapsamında ise Fatih Terim'in ifadesi ortaya çıktı. 

Fatih Terim'in 5-6 yıldan fazladır Seçil Erzan ile tanıştığını, 11 yıldır müdürü olduğu bankanın müşterisi olduğunu belirterek, "Ben uzun yıllardır teknik direktörlük yaptım. Son bir yıldır dinleniyorum. Seçil Erzan ile yaklaşık 5-6 yıldır tanışmaktayım. 11 yıldır bankanın müşterisiyim. Hayatımda hiçbir zaman bankanın Florya ve Levent şubelerine gitmedim. Paraya ihtiyacım olduğunda yakınlarımdan ve aile dostlarımdan isterim. Onlar gidip gerektiğinde bankadan parayı çekip bana getirirler. Bir takım belgelere imza atmam gerektiğinde ise zaman zaman Seçil Erzan yanıma gelip Florya’daki tesislerde imzamı alırdı. Hatta evime geldiğinde de belgelere imza atmışlığım olmuştu.'' dedi.

Başörtülü öğrenciyi staj için kabul etmemişti! Mahkeme okul müdürü için kararını verdi! Başörtülü öğrenciyi staj için kabul etmemişti! Mahkeme okul müdürü için... Haberi Görüntüle

''FONLA ALAKAM YOK''

Seçil Erzan tarafından kurulan fon hakkında herhangi bir ilgisi olmadığını belirten Terim, ''Bahsedilen fon ile yakından, uzaktan ilgim yoktur. Bu fon için kimse benden bu zamana kadar herhangi bir para istemedi. Bu fon ile alakalı Seçil Erzan’a hiçbir zaman para vermedim. 6 Nisan’da hesabımda ne olup bittiğini öğrenmek için bankada çalışan Rüya Hanım ile mesajlaştım. Seçil Erzan olayını duyunca bankaya sinirlendim ve bankadaki tüm paramın eşim Fulya Terim’in başka bankadaki hesabına aktarılmasını istedim. 219 bin 300 dolar ve 47 bin 400 lira paranın eşimin hesabına geldiğini tespit ettim ama 3 milyon dolar hala gönderilmedi. Bu paramı bana hala vermedikleri için Rüya Hanım’dan şikayetçiyim. '' ifade etti. 

MGM duyurdu: Güzel havalara aldanmayın, o şehirlerde yaşayanlar sağanak yağmurdan dolayı sokağa adım atamayacak! MGM duyurdu: Güzel havalara aldanmayın, o şehirlerde yaşayanlar sağanak yağmurdan... Haberi Görüntüle

''İYİ NİYETİM SUİSTİMAL EDİLDİ''

Fatih Terim, Seçil Erzan'dan şikayetçi olduğunu belirterek, ''Bunun gibi çok fazla aleyhime bankacılık işlemi yapıldığını fakat iyi niyetimin suistimal edildiğini düşünüyorum. Bu zamana kadar özellikle bankacılık işlemlerimi yürüten Seçil Erzan, Rüya Hanım ve işlemlerimde usulsüzlük yapan banka çalışanlarından şikayetçiyim." ifade etti. 

Başsavcılıkca hazırlanan iddianamede Seçil Erzan'ın Fatih Terim ile uzun yıllardır iş yaptığını, idari izinli oduğu gün ise Erzan'ın yerine bir  diğer banka yetkilisi Rüya Sağır banka ilişkilerini kontrol ederek Exel tablsonuna listelediği, 219 bin 300 dolar ve 47 bin 400 lira olarak işlediği ancak tabloda  "e-saklama o/n 3.000.000 USD" eklendiği belirtildi. 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading