banner2

Fatih Portakal'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgü: Aurası yüksek böyle bir lider her zaman çıkmaz

Muhalif kimliğiyle tanınan gazeteci Fatih Portakal'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgü dolu sözler geldi. Portakal, ''Erdoğan gibi aurası yüksek bir insan tek başına 21 yıldır bu ülkeyi yönetiyor. Ve böyle lider de her zaman çıkmaz. Erdoğan istisnalardan bir tanesi.'' dedi.

Gündem 20.03.2023, 16:10 20.03.2023, 16:34
Abone ol

Türkiye, 14 Mayıs tarihinde sandık başına gidecek ve milyonlarca vatandaş oyunu kullanacak. YSK'ya cumhurbaşkanlığı adaylığı başvuruları başladı.

Muharrem İnce, Sinan Oğan, Fatih Erbakan ve Doğu Perinçek adaylık başvurusunu yaptı. 4 ismin adaylık için gerekli 100 bin imzayı 27 Mart'a kadar toplaması gerekiyor.

AK Parti ve MHP gruplarınca aday gösterilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için başvurusu yarın saat 15:00'te yapacak.

Seçim süreci yaklaşırken gazeteciler, Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı'nın attığı adımları, projelerini ve vaatlerini yakın takip edip kendi kanallarında değerlendiriyor

Muhalif kimliğiyle tanınan gazeteci Fatih Portakal'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgü dolu sözler geldi.

''ERDOĞAN GİBİ LİDER HER ZAMAN ÇIKMAZ''

21 yıldır Türkiye'yi yöneten Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Millet İttifakı karşısında güçlü bir figür olarak anlatan Portakal, yaptığı analizde şunları aktardı;

''Erdoğan gibi aurası yüksek bir insan tek başına 21 yıldır bu ülkeyi yönetiyor. Ve böyle lider de her zaman çıkmaz. Erdoğan istisnalardan bir tanesi.''

''SOSYOLOJİK OLARAK İNCELENMELİ''

''Sosyolojik olarak da gerçekten incelenmesi gereken bir liderden bahsediyoruz.'' diyen Fatih Portakal, ''Düşünceleri bana uymuyor, yönetim zihniyeti bana hiç uymuyor. Yoksa ben kişisel olarak onunla ya da aprtisiyle bir derdim yok.'' değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!