banner2

Fatih Erbakan, Kayseri'de konuştu: Milletimizi 7'li masanın karanlıklarına teslim etmemek için Cumhur İttifakı'na katıldık

Partisinin Kadir Has Kongre Merkezi'nde düzenlediği "Kayseri Buluşması" programında konuşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Seçimlere Cumhur İttifakı çatısı altına girme kararını aldık. Neden böyle bir karar aldık? 7'li masa denilen karanlık bir blokla karşı karşıyayız. Biz ülkemizi, milletimizi, devletimizi bu 7'li masanın karanlıklarına teslim etmemek için, 7'li masanın, CHP zihniyetinin iktidar olmasına vesile olmamak için böyle bir karar aldık." dedi.

Gündem 25.04.2023, 23:53 26.04.2023, 00:12
Abone ol
Fatih Erbakan, Kayseri'de konuştu: Milletimizi 7'li masanın karanlıklarına teslim etmemek için Cumhur İttifakı'na katıldık

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Kadir Has Kongre Merkezi'nde düzenlediği "Kayseri Buluşması" programında, yaptığı konuşmada Yeniden Refah Partisinin, Türk siyasetinin belirleyici gücü olacağını söyledi.

Doğruya doğru, yanlışa yanlış diyen, sadece eleştiren değil çözüm önerileri ortaya koyan bir siyaset anlayışıyla hareket ettiklerini dile getiren Erbakan, şöyle konuştu:

YAPICI BİR MUHALEFET YAPIYORUZ

Bu iktidar gitsin de ne olursa olsun, siyasi rakiplerimi mağlup edeyim de ne olursa olsun anlayışıyla değil bu milletin derdine derman olayım da nasıl olursa olayım anlayışıyla yapılan bir siyaset. Yapıcı bir muhalefet. Siyasete nezaket getiren bir anlayış. İşte bütün bunların etkisiyle daha iktidar olmadan,  henüz Meclis'e dahi girmeden milletimizin sorunlarına çözüm üreten, milletimizin mağduriyetlerinin çözülmesine vesile olan bir Yeniden Refah Partisi olarak meydana geldik.

CUMHUR İTTİFAKI'NA NEDEN KATILDIK?

Seçimlerin belirleyicisi haline geldik. Yeniden Refah Partimizin tercihi, seçim sonuçları üzerinde belirleyici etki yapacak hale geldi. Böyle bir noktada bizler Yeniden Refah Partisi olarak ülkemiz için, milletimiz için, devletimiz için, vatanımızın ve milletimizin selameti için son derece stratejik bir karar alarak seçimlere Cumhur İttifakı çatısı altına girme kararını aldık. Neden böyle bir karar aldık? 7'li masa denilen karanlık bir blokla karşı karşıyayız. Biz ülkemizi, milletimizi, devletimizi bu 7'li masanın karanlıklarına teslim etmemek için, 7'li masanın, CHP zihniyetinin iktidar olmasına vesile olmamak için böyle bir karar aldık. Bu kararımızın ülkemize, milletimize ve Yeniden Refah Partimize hayırlı olmasını Cenabıallah'tan diliyorum.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!