Yandex Metrica

Sitede Ara

Fahrettin Altun'dan "12 Eylül" mesajı: Yolumuzdan döndüremeyecekler!

Fahrettin Altun'dan "12 Eylül" mesajı: Yolumuzdan döndüremeyecekler!

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 12 Eylül 1980 derbesinin yıl dönümü öncesi sosyal medyadan paylaştığı mesajda "12 Eylül'de olduğu gibi 15 Temmuz'da da, 'Daha Güçlü Türkiye' için verdiğimiz mücadeleyi hedef alanlar bilmelidirler ki; bizi yolumuzdan döndüremeyecekler" dedi.

Gündem

23.01.2024, 19:47

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 12 Eylül 1980'deki askeri darbenin 42. yıl dönümü dolayısıyla sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.  

Alay konusu oldular! Özgür Özel'in çok güvendiği 'ışık'eylemi tutmadı! Alay konusu oldular! Özgür Özel'in çok güvendiği 'ışık'eylemi tutmadı! Haberi Görüntüle

"MİLLİ İRADE AYAKLAR ALTINA ALINDI"

"Türkiye'nin tarihine "kara bir leke olarak geçen 12 Eylül 1980 darbesinin" üzerinden 42 yıl geçti" sözleriyle paylaşımlarına başlayan Altun, Türkiye'nin daha özgür ve daha demokratik bir ülke olma yolundaki ilerleyişinin sekteye uğratıldığına ve millet iradesinin ayaklar altına alındığına işaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Putin'le Esad'a bir davetimiz olabilir! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Putin'le Esad'a bir davetimiz olabilir! Haberi Görüntüle

"DİMDİK AYAKTAYIZ"

Altun mesajının devamında şu ifadelere yer verdi: "Asırlardır bu topraklarda varoluş mücadelesi veren milletimiz 27 Mayıs'tan 28 Şubat'a kadar ihanetin her türlüsünü görmüş, büyük acılar yaşamış, 15 Temmuz'da tarih sahnesindeki kutlu yürüyüşünü durdurmaya çalışanları destansı bir direnişle yenilgiye uğratmıştır. 12 Eylül'de olduğu gibi 15 Temmuz'da da 'Daha Güçlü Türkiye' için verdiğimiz mücadeleyi hedef alanlar bilmedirler ki bu milleti durduramayacak, bizi yolumuzdan döndüremeyecekler. Milletimizle birlikte dimdik ayaktayız, milletimizin çelikleşmiş iradesinin yanındayız."

Zekai Aksakkallı'da oraydı! 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in kabrine ziyaretçi akını! Zekai Aksakkallı'da oraydı! 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in kabrine ziyaretçi... Haberi Görüntüle

DARBE ŞEHİTLERİNİ UNUTMADI

Türkiye'nin siyasi hayatını, barış ve istikrarını hedef alan tüm darbe, muhtıra ve antidemokratik müdahaleleri kınayan Altun, milli iradeye sahip çıkan tüm şehitleri rahmet ve minnetle yad etti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading