banner2

Fahrettin Altun'dan Dünya Çocuk Hakları Günü mesajı: Çocuklarımız için daha adil bir dünya mümkün

Sosyal medya hesabından 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü'ne ilişkin mesaj paylaşan İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Filistinli çocuklara dikkat çekerek, "Çocukların hak ettiği dünya bu değil" dedi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısını bu kez çocuklarımız için yineliyoruz diyen Altun, "Daha adil bir dünya mümkün" dedi.

Gündem 20.11.2023, 16:35 20.11.2023, 17:12
Abone ol
Fahrettin Altun'dan Dünya Çocuk Hakları Günü mesajı: Çocuklarımız için daha adil bir dünya mümkün

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü'ne ilişkin yaptığı paylaşımda, "Bugün 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü... Barış, huzur ve güven içinde yaşaması gereken çocuklar bugün Gazze'de silahlara, bombalara ve ölüme tanık oluyor." dedi.

"DAHA ADİL BİR DÜNYA MÜMKÜN"

"İsrail'in saldırıları sonucu 7 Ekim'den bu yana kaybettiğimiz 5.500 masum çocuğun ve bebeğin acısı yüreklerimizi yakıyor" diyen Altun, Gazze’de süregelen zulüm, bırakın çocuk haklarını, yaşama hakkını bile yok sayarken dünya ülkeleri bu zulme, bu vahşete sessiz kalıyor. Çocukların hak ettiği dünya bu değil. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısını bu kez çocuklarımız için yineliyoruz: “Daha Adil Bir Dünya Mümkün” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!