Yandex Metrica

Sitede Ara

Eskişehir'de LGBT terörü! Polis taşkınlık yapanlara müdahale etti: Gözaltılar var

Eskişehir'de LGBT terörü! Polis taşkınlık yapanlara müdahale etti: Gözaltılar var

Aile kurumuna her geçen gün daha çok zarar veren LGBT terörü, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çocukları kullanarak sapkın zihniyetini meşrulaştırmaya çalışıyor. Eskişehir'de bir araya gelen bir grup LGBT'li "Onur Yürüyüşü" adı altında sapkınlıklarını meşrulaştırmaya çalıştı. 

Gündem

09.06.2024, 21:51

LGBT sapkınlığının Türkiye'de de meşrulaştırılması için "Onur Yürüyüşü" adı altında sapkınlık yürüyüşü yapılıyor. Eskişehir'de izinsiz gösteri düzenleyen ve uyarılara rağmen dağılmayan gruba polis müdahale etti, 10 kişi gözaltına alındı.

Sapkınlıklarına kılıf uydurmak ve toplum nezdinde meşrulaşmak için sosyal medya üzerinden haberleşen bir grup, Hoşnudiye Mahallesi'ndeki Ulus Anıtı önünde toplanarak sözde "Onur Yürüyüşü" düzenlemek istedi. 

O köyler terör nedeniyle 1995 yılında boşaltılmıştı: Bölge tekrardan yerleşime açılıyor O köyler terör nedeniyle 1995 yılında boşaltılmıştı: Bölge tekrardan yerleşime... Haberi Görüntüle

LGBT'Lİ SAPKINLARA MÜDAHALE

LGBT sapkınlığının aile kurumunu hedef her geçen gün daha da artarken Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, LGBT bayrağı açarak sloganlar atan grubun çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Polis, gruba dağılmaları için uyarılarda bulundu. İkaza rağmen slogan atıp yürüyüş yapmak isteyen gruba, Çevik Kuvvet ekipleri müdahale etti.

İzinsiz gösteri düzenledikleri için polis müdahalesiyle karşılaşan grup polise direndi. Polis ekiplerince izinsiz gösteri yapmak isteyen 10 kişi, "2911 sayılı kanun" kapsamında gözaltına alındı. Yunus Emre Devlet Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilen 10 kişi, işlemleri için Eskişehir Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading